school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Sveikinimas

Alvydas KatinasVisus visus, didelius ir mažus, išdykusius ir rimtus, nuoširdžiai sveikinu su Tarptautine vaikų gynimo diena!
Tai diena, kai reikia džiaugtis, juoktis ir šėlti dideliame draugų būry. Kai mama ir tėtis nesako „Ledų šiandien nepirksime“. Kai į dangų kyla daug spalvotų balionų su užrašytomis svajonėmis, o visi suaugusieji pasiruošę jas sugauti ir išpildyti. Kai žinai, kad vaikystė – tai įspūdžių, atradimų ir džiaugsmo akimirkų kupinas pasaulis.
Linkiu, kad vaikystės pasaulis toks būtų visada: pilnas geriausios patirties, nuostabiausių išgyvenimų, meilės ir saugumo. Tegu tame pasaulyje visi vaikai būna patys svarbiausi. Ir nesvarbu, kokie jų charakteriai, talentai, pomėgiai ir siekiai – visų mūsų pareiga rūpintis, kad kiekvienas vaikas būtų laimingas, kad jis augtų mylimoje, sveikoje ir saugioje aplinkoje.

 

Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės meras

„Apmokėta Utenos rajono savivaldybės administracijos lėšomis“


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041