school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Utenos kelių policijos pareigūnai vykdo neviešą ir mišrų patruliavimą

2020 05 22 policijaNuo gegužės pradžios Utenos apskrities keliuose policijos pareigūnai jau užfiksavo daugiau kaip pusė tūkstančio Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų: 10 vairuotojų buvo neblaivūs, greitį viršijo 307 vairuotojai, 58 vairuotojai naudojosi mobiliojo ryšio priemone, pažeidimus padarė 133 pėstieji ir dviratininkai, 24 pažeidė lenkimo taisykles, 42 nesinaudojo saugos diržais.


Atsižvelgdami į karantiną Utenos kelių policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugų eismą Utenos apskrities keliuose ir kuo mažiau kontaktuoti su eismo dalyviais, sustiprino neviešą ir mišrų patruliavimą.
Neviešo ir mišraus patruliavimo metu Utenos kelių policijos pareigūnai visus įmanomus kelių eismo taisyklių pažeidimus fiksuoja turimomis naujomis techninėmis vaizdo, greičio ir kitomis fiksavimo priemonėmis bei apdoroję pažeidimą, skirtą administracinę nuobaudą paštu ar el. paštu siunčia nusižengimą padariusiam asmeniui.
Daugiausia dėmesio policijos pareigūnai skiria prioritetiniam KET pažeidimų išaiškinimui ir eismo dalyvių kontrolei. Nuo balandžio mėnesio kontroliavo ir toliau griežtai kontroliuos dviratininkus, vairuotojų pareigų pėstiesiems vykdymą, pavojingą ir chuliganišką vairavimą, transporto priemonių leistino važiavimo greitį, saugų važiavimą, manevravimą, lenkimą, važiavimą per sankryžas. Taip pat kontroliuos, kaip laikomasi eismo reguliavimo signalų, ar vairuotojai vairuodami nesinaudoja mobiliojo ryšio priemonėmis, taip pat veikla, nesusijusia su vairavimu: saugos diržų, saugos šalmų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimą ir kt.
Neviešas patruliavimas – tai patruliavimas, kurį policijos patrulis atlieka specialiomis spalvomis nenudažytu ir policijos skiriamaisiais ženklais nepažymėtu automobiliu, motociklu, kita transporto priemone ar pėsčiomis, vilkėdamas civilinius drabužius.
Mišrus patruliavimas – tai patruliavimas, kurį policijos patrulis atlieka naudodamas viešojo ir neviešojo patruliavimo būdus.
Atkreipiame dėmesį, kad policijos pareigūnai, naudodami šiuos patruliavimo metodus, gali patruliuoti tik šviesiu paros laikotarpiu.
Taip pat, laikantis visų saugumo reikalavimų, policijos pareigūnai tikrins vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.
Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.
Eismo saugumas – savitarpio pagarba ir atsargumas!

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041