school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

VISADA ESAME SU JUMIS!

2020 05 19 koncertasKviečiame į tolimesnę kelionę vasaros link su UTENOS KULTŪROS CENTRO TV ANT SOFOS virtualia programa. Prašome sekti mūsų reklamą ir žiūrėti filmuotus renginius svetainėje www.utenoskc.lt ir facebook @UtenosKulturosCentras.


Gegužės mėnesį matysite:
19 d. Spektaklis „...pagal Betą...“ Spektaklis sukurtas pagal Juozo Grušo dramą „Meilė, džiazas ir velnias“. Režisierius ir dailininkas Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas. Tai pirmasis jo darbas Utenos kultūros centre (2003 m.). Spektaklio herojė Beta, kaip ir kiti veikėjai, bando atrasti savo vietą pasaulyje, kuriame tiek daug persipynusių jausmų, išgyvenimų, sudrumsčiančių herojų mintis ir pastumiančių juos į skaudžius įvykius. Vaidina: Jūratė Babrauskienė, Šarūnas Musteikis, Eugenijus Sergejevas, Ričardas Preikšaitis, Valentinas Eismantas, Irena Leikauskienė, Žydrūnas Meidus, Lina Urbonavičiūtė.
20 d. UKC styginių kvarteto ARCATO kūrybinės veiklos 5-mečio koncertas. Kolektyvo vadovas Adolfas Driukas, koncerto režisierė Irena Leikauskienė.
21 d. Lėlių teatro „Zuikis Puikis“ spektaklis Antano Gudelio DAILIDĖ, PERKŪNAS IR VELNIAS. Režisierė Janina Baldauskienė, dailininkė Vida Navikienė. Su šiuo spektakliu 1999 m. „Zuikis Puikis“ pripažintas geriausiu Lietuvoje ir pelnė Aukso paukštės apdovanojimą.
22 d. Legendinė respublikinė kapelų šventė LINKSMOJI ARMONIKA. Šventės direktorius Algirdas Palskis, režisierė Vida Kairienė, vedėjai Regina Katinaitė-Lumpickienė ir Jonas Urbonas.
26 d. Literatūrinė programa. PAULIAUS ŠIRVIO poeziją skaito Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas.
27 d. Legendinė respublikinė kapelų šventė LINKSMOJI ARMONIKA (2000 m.). Šventės direktorius Algirdas Palskis, režisierė Vida Kairienė, vedėjai Regina Katinaitė-Lumpickienė ir Jonas Urbonas.
28 d. Lėlių teatro spektaklis DŽONATANAS LIVINGSTONAS ŽUVĖDRA pagal to paties pavadinimo Ričardo Bacho kūrinį. Tai pasakojimas apie asmenybę, kuri nori labiau pažinti gyvenimą, patirti daugiau atradimų, bet nusistovėjusios bendruomenės taisyklės bando palaužti herojaus ryžtą. Spektaklio režisierius ir dailininkas Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas vaidina kartu su savo kurso draugais.
29 d. NUOTAIKINGAS POPURI iš UKC renginių: Dainavimo studija DECIMA (vadovė Gražina Kapčiuvienė) su DEIVIU, RENATA ir VAIDA GENYTE; AKUSTINĖS GITAROS STUDIJA (vadovas Rimantas Sinica); ISTORINIO ŠOKIO KOLEKTYVAS (vadovė Donata Šeduikienė).

Daugiau nuotraukų >>>

 


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041