school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Karantinas atvėrė kelią tobulėjimui ir mokytojams, ir tėvams

2020 05 08 nuotolinisUtenos vaikų lopšeliui-darželiui „Gandrelis“ nuotolinis mokymas buvo nemažas iššūkis. Mokytojams, dirbantiems pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programą, pagalbos mokiniui specialistams, meninio ugdymo mokytojams tenka planuoti, pasiruošti ugdymo veiklai, ugdytinių pasiekimams vertinti, gaminti metodines priemones, rengti individualias ir diferencijuotas užduotis vaikams, teikti informaciją ugdytinių tėvams ir nuotolinio darbo ataskaitas administracijai.


Nusprendėme dirbti komandomis, todėl buvo sukurtos trys mokytojų nuotolinio ugdymo organizavimo darbo grupės. Ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams mokytojos, švietimo pagalbos specialistės rengia savaitinius planus ir užduotis su nuorodomis, komentarais tėvams nuotoliniam vaikų ugdymui.
Suprasdami, kad ikimokyklinis ugdymas nėra privalomas, kad ne visi ugdytinių tėvai turi galimybes naudotis moderniomis mokymo platformomis, informacijos teikimui rinkomės Facebook paskyros uždarąją grupę „Gandrelis“, PadLet programą ir bendravimą Messenger žinutėmis telefonu, vaizdo skambučiais, el. paštais.
Stengiamės pastebėti visus. Tiems, kurie neturi galimybės atspausdinti parengtas užduotis, jas spausdiname įstaigoje ir saugiai pristatome į namus. Tėvai turi galimybę pasirinkti informacijos gavimo būdą ir iš pateiktų įvairių, patrauklių ir įtraukių užduočių atlikti labiausiai jiems tinkančias ir patinkančias.
Kiekvienas naujas iššūkis ne tik suglumina, bet ir suteikia naujų galimybių. Šis etapas atvėrė kelią tobulėjimui kompiuterinių technologijų valdyme tiek mokytojams, tiek tėvams.
Džiaugiamės gaunamu grįžtamuoju ryšiu iš ugdytinių šeimų. Stebina geranoriški, kūrybingai atlikti darbai, video medžiagos apie sportinę veiklą, gamtos pažinimą ar namų ruošos darbus. Užduočių įvairovė pagal vaikų amžių leidžia tėvams pasirinkti užduotis atsižvelgiant į vaikų gebėjimus, pastebėti mažųjų pomėgius ir talentus.
Nuo pirmos karantino dienos mūsų darželis buvo pasirengęs priimti viso rajono statutinių pareigūnų ir medikų vaikus, kadangi tapome budinčiu darželiu, teikiančiu tokią paslaugą. Balandžio mėnesį budinčią grupę lankė trys vaikai, o nuo gegužės 4 dienos priimame vaikus ir visų kitų sričių darbuotojų, kurie neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Šiuo metu darželį lanko 10 vaikų, tačiau jų skaičius, lengvinant karantino sąlygas, didėja.


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041