school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Karantino metu vaikų dienos centrų gyvenimas verda virtualioje aplinkoje

2020 04 09 jaunimoLietuvoje paskelbus karantiną dėl COVID-19 vaikų dienos centrų veikla persikėlė į virtualią erdvę. Kūrybiškumo bei išradingumo netrūksta nei vaikams, nei vaikų dienos centrų specialistams. Vaikai ir tėveliai susikūrė virtualias grupes ir tarpusavyje bendrauja el. paštu, Skype, Messenger ir kitų programėlių pagalba. Vaikų dienos centrų Facebook paskyrose dalijamasi originaliomis veiklos namuose idėjomis.


Saldutiškio vaikų dienos centras nepamiršta virtualiai pasveikinti vaikų gimtadienio proga, dalijasi rekomendacijomis, kaip sumažinti šiuo laikotarpiu atsiradusį nerimą ir jaudulį.
Pačkėnų vaikų dienos centras paskelbė Velykinio margučio konkursą ir kviečia iki bandžio 13 d. atsiųsti numarginto kiaušinio nuotrauką.
Utenos vaikų ir jaunimo dienos centras ragina namuose sportuoti, dalijasi kepinių receptais. Centro darbuotojai taip pat pasiuvo apsauginių kaukių, kurias kartu su maisto paketais įteikė dienos centro vaikams.
Papildomi maisto paketai pasiekia ir kitų vaikų dienos centrų vaikus. Daugailių vaikų dienos centro specialistai nepamiršo į maisto paketus įdėti ir rekomendacijų, kaip teisingai plauti rankas, laikytis karantino taisyklių bei įdomių laisvalaikio užduočių.
Visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centras ,,Draugystė“ rėmėjų pagalba 5 vaikams padovanos naujas planšetes nuotoliniam vaikų mokymuisi namuose. Šeimas pasieks Velykiniai maisto paketai, kartu su jais ir įvairūs edukaciniai žaidimai, kad vaikų veikla neapsiribotų vien televizoriumi ar gatve.
Vaikų dienos centrų darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su mokyklomis, nuotoliniu būdu padeda vaikams ruošti pamokas, teikiamos psichologų, socialinių darbuotojų konsultacijos.
Utenos rajono savivaldybėje veikia 13 vaikų dienos centrų, kuriuose užimta daugiau kaip 250 vaikų. Džiaugiamės aktyvia vietos bendruomenių veikla, kurių iniciatyvos ir savivaldybės paramos dėka vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos prieinamos visų seniūnijų vaikams.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041