school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

„Utenos trikotažas“ tiesia pagalbos ranką – išdalino maisto paketus sunkiai besiverčiantiems žmonėms

2020 04 08 uT pagalbaLietuvoje besitęsiant koronaviruso krizei, bendrovė „Utenos trikotažas“ prisijungė prie SBA grupės iniciatyvos padėti sunkiai besiverčiantiems gyventojams.


„Utenos trikotažo“ savanoriai kartu su Utenos rajono savivaldybės administracijos socialiniais darbuotojais maistu aprūpino 80 sunkiai besiverčiančių Utenos rajono senjorų ir šeimų. Maisto krepšelyje buvo lašišų, grikių, sviesto, silkės, sūrio, riešutų, taip pat receptas bei produktai, reikalingi lęšių troškiniui pasigaminti. Paramos gavėjai krepšelyje rado ir citrinos bei arbatos imunitetui stiprinti, maisto papildų dviem mėnesiams.
„Jaučiame pareigą ir atsakomybę sunkiu metu padėti tiems, kuriems labiausiai reikalinga parama. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad „Utenos trikotažo“ kolektyvas aktyviai įsitraukė š iniciatyvą – vieni prisidėjo finansiškai, kiti sutiko tapti iniciatyvos savanoriais ir išvežioti produktus. Sunkiu metu labai svarbu išlikti vieningiems ir dėmesingiems – padėti galime kiekvienas“, – sako „Utenos trikotažo“ generalinis direktorius Petras Jašinskas, pats tapęs vienu iniciatyvos savanorių.
Per mažiau nei savaitę buvo surinktos lėšos, suburtos savanorių komandos, suformuoti ir užsakyti paramai skirti pilnaverčio maisto paketai. Prie iniciatyvos prisidėjo tiek SBA grupės įmonės, tiek jų darbuotojai. Iš viso SBA grupė nupirko daugiau nei 1000 maisto paketų, kurie per artimiausias dienas pasieks sunkiai besiverčiančius gyventojus ne tik Utenoje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šilutėje, Raseiniuose ir Visagine – ten, kur veiklą vykdo SBA grupės bendrovės.
„Šiuo metu pagalba yra labai reikalinga. Utenos rajone turime ir vienišų senolių, kuriems kiekvienas išėjimas iš namų koronaviruso pandemijos laikotarpiu gali tapti lemtingu. Taip pat turime šeimų, kurios dėl krizės netenka pajamų, ypač tai jaučia gausios šeimos. Sulaukti tokios paramos yra ir pagalba, ir palaikymas – labai dėkojame visiems, kurie nelieka abejingi“, – už paramą dėkoja Inga Šakalienė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja.
Anksčiau SBA įmonės susivienijo pagalbai medikams ir ligoninėms ir visoje Lietuvoje padovanojo daugiau kaip 15 tūkst. daugkartinių kaukių. Šiam tikslui „Utenos trikotažo“ darbuotojai savanoriškai sutiko dirbti sekmadienį, per kurį buvo pasiūta per 10 tūkst. veido kaukių. Iš viso paramos iniciatyvoms SBA įmonės jau skyrė per 60 tūkst. eurų.

 


38

Vykdomi projektai


15

2019 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041