school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

Kviečiame Utenos miesto gyventojus registruotis biologiškai skaidžių atliekų konteinerių įsigijimui

2022 m. pradžioje Utenos rajono savivaldybės administracija teikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai paraišką biologinių atliekų priemonių-konteinerių įsigijimo dotacijai gauti. Skyrus finansavimą ir pasirašius sutartį, planuojama įsigyti 1015 vnt. biologiškai skaidžių atliekų konteinerių, skirtų individualių namų ūkiams. Konteinerius UAB ,,Keluva“ ketina pristatyti iki lapkričio mėn.
Kviečiame Utenos miesto individualių gyvenamųjų namų savininkus, neturinčius biologiškai skaidžių atliekų konteinerių (rudos spalvos), dėl jų įsigijimo iš anksto registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kreiptis į UAB „Utenos komunalininkas“ Klientų aptarnavimo skyrių, tel. (8 389) 63 800 (skambinant spausti 1). Registruojantis reikalinga nurodyti vardą, pavardę, gyvenamojo namo adresą, telefono numerį ir/arba el. paštą. Atkreipiame dėmesį, kad konteinerį galės įsigyti individualių gyvenamųjų namų savininkai, sudarę (turintys) sutartis su UAB ,,Utenos komunalininkas“ dėl komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikimo.

Netrukus prasidės prašymų dėl žemės mokesčio lengvatos suteikimo priėmimas

Informuojame, kad Utenos rajono ūkininkai, vykdantys žemės ūkio veiklą, jau netrukus galės kreiptis į savivaldybės administraciją dėl nuosavybės teise valdomos žemės ūkio paskirties žemės, esančios Utenos rajone, žemės mokesčio lengvatos (50 proc.) suteikimo už 2022 metus.
Prašymai, ūkininkų patogumui, bus priimami ir seniūnijose (pagal žemės ūkio valdos centro adresą) ir savivaldybėje - Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriuje (320 kab.)

Skaityti daugiau

Mieli mokytojai,

Alvydas KatinasSpalio 5-ąją minime Jūsų dieną. Dieną, spindinčią šypsenomis, meile, pagarba ir dėkingumu. Dėkingumu už Jūsų pastangas ir kantrybę, širdies gerumą ir išmintį, šypsenas ir žinias. Jūsų darbas ypatingas: paimate už rankos nedrąsiai per klasės slenkstį žengiantį pirmokėlį ir išlydite į gyvenimą subrendusią, daugeliu atveju jau savo kelią gyvenime suradusią asmenybę. Neabejoju, kad kiekvienas iš mūsų turime savo Mokytoją, kurį prisimename, mylime, iš kurio mokomės visą gyvenimą ir prieš kurį lenkiame galvas, nesvarbu, kad gyvenimas jas jau nubalino.

Tarptautinės mokytojų dienos proga kuo nuoširdžiausiai sveikinu visus Utenos rajono mokytojus ir linkiu visokeriopos sėkmės, neišsenkančios energijos, malonių kasdienos akimirkų, dvasios ramybės ir kantrybės ten, kur atrodo sunku ir nepakeliama.

 

Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės meras

 

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041