school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys

2021

NVSC Utenos dpt. informuoja, kad 09-28 d. 09.05 val. ULSKIS duomenimis Utenos r. sav. 2021-09-27 naujai patvirtintų atvejų – 27.
statistika

IŠKELIAMI KONTEINERIAI

Utenos rajono savivaldybės administracija, siekdama sudaryti sąlygas rūšiuoti atliekas jų susidarymo vietoje, seniūnijų miesteliuose parinko antrinių žaliavų surinkimo ir tekstilės atliekų konteinerinių aikštelių vietas. Aikštelių vietų parinkimą sąlygoja teisės aktų reikalavimai: gyventojų tankis, poreikis, konteinerinių aikštelių aptarnavimo galimybės. Šios sąlygos derinamos tiek su seniūnijomis, tiek su UAB ,,Utenos komunalininkas“. Pastebėta, kad Tauragnuose antrinių žaliavų surinkimo ir tekstilės atliekų konteinerių aikštelėje (A. Musteikio g. 35, šalia seniūnijos pastato) šalinamos mišrios komunalinės ir pavojingos atliekos, kurias šalinti šioje aikštelėje draudžiama. Dėl to į Utenos rajono savivaldybės administraciją kreipėsi Tauragnų seniūnija su prašymu iškelti iš šios vietos atliekų rūšiavimo konteinerius, o tekstilės atliekų konteinerį perkelti į šalia daugiabučio esančią aikštelę Naujojoje gatvėje.
Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos komisijos nariai įvertino esamą situaciją ir nutarė iš šios aikštelės iškelti rūšiavimo konteinerius, o tekstilės atliekų konteinerį palikti gyventojams naudotis Naujojoje g. šalia daugiabučio.

Kviečiame į „Rally Aukštaitija 2021“!

Spalio 1–2 dienomis Zarasų ir Utenos apylinkėse vyks „Rally Aukštaitija 2021“. Tai bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato finalinis etapas, kuriame dėl čempionų titulų varžysis greičiausi Lietuvos ir Latvijos sportininkai.

Spalio 2 d. Utenos rajone sportininkai varžysis dvejuose greičio ruožuose (abiejų bendras ilgis – 45 km.). Greičio ruožai kartosis po 2 kartus. Iš jų 1 km. greičio ruožo, eisiančio per Spitrėnus, atkarpos danga – asfaltas, o greičio ruožų Juknėnų, Tauragnų bei Daugailių apylinkėmis - žvyras.
Tikimasi sulaukti didelio tiek sportininkų, tiek žiūrovų susidomėjimo, nes būtent „Rally Aukštaitija 2021“ apdovanojimų ceremonijos metu bus vainikuojami Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio čempionai.
Renginys nemokamas. Ralio organizatorius – SK „Akseleratorius“. Partneris – „Samsonas Motorsport“.
Ralio informacija: www.rallyaukstaitija.lt,
www.autorally.lt

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

2021 09 28 vizualizacijaVadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, statytojas D. G. informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus gamybos paskirties pastato projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnyje nustatytais atvejais neparengtas detalusis planas ir statyba žemės sklype, kadastro Nr. 8270/0010:212 Utenos m. k. v., esančiame, Pušynėlio g. 7E, Utenoje, yra leidžiama.
Statytojas per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt , paskelbimo dienos.

Skaityti daugiau


38

Vykdomi projektai


15

2020 m. įvykdyti projektai

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041