school and education

Tel.  +370 389 61600
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Savivaldybės priimamasis: (8 389) 64041 Daugiau informacijos         Pasitikėjimo telefonas: (8 800 77472) Daugiau informacijos

  • Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybė

    Utenos rajono savivaldybės plotas – 1229 km². (užima 1,9 proc. Lietuvos teritorijos). Savivaldybės teritorijoje tyvuliuoja 186 įvairaus dydžio ežerai. Viešos želdynų teritorijos Utenos mieste - 225 ha. Utenos rajone yra 8 miesteliai – Daugailiai, Kuktiškės, Leliūnai, Saldutiškis, Sudeikiai, Tauragnai, Užpaliai ir Vyžuonos, 592 kaimai. Utenos rajone - 10 seniūnijų ir 44 seniūnaitijos. 

     

KELEIVIŲ DĖMESIUI!

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2023 m. vasario 1 d. (trečiadienio) keičiasi vietinio (miesto) susisiekimo maršrutų tvarkaraščiai:
Nr. 4 „Aukštakalnio žiedas–Pramonės rajonas“
- darbo dienomis keičiasi rytinis reiso laikas iš Pramonės rajono į Aukštakalnio žiedą (išvykimas iš Pramonės rajono 6.26 val., atvykimas į Aukštakalnio žiedą 6.48 val.)
- šeštadieniais panaikinami du reisai iš Aukštakalnio žiedo (išvykimas 15.38 val. ir 16.22 val.) ir du reisai iš Pramonės rajono (išvykimas 16.00 val. ir 16.44 val.)
Nr. 4A „Aukštakalnio žiedas–Utenos trikotažas“
- darbo dienomis keičiasi vakarinio reiso laikas (išvykimas iš Utenos trikotažo 16.59 val., atvykimas į Aukštakalnio žiedą 17.16 val.).
- darbo dienomis panaikinamas vienas reisas iš Aukštakalnio žiedo (išvykimas 14.03 val.)

Skaityti daugiau

Dėmesio!

Š. m. vasario 4 d. 13 val. Utenos kultūros centro Užpalių kultūros skyriaus salėje (Vytauto g. 28, Užpaliai, Utenos r.) planuojamas bendruomenės susitikimas su Utenos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus ir kitų savivaldybės skyrių atstovais, kurie pristatys planus dėl Užpalių dvaro.

Kviečiame dalyvauti!

 

Informacija

VšĮ Ekoagros prašymu pasidalinu informacija apie tai, kokius procedūrinius veiksmus ūkininkas turi atlikti ir kokius doekumentus turi pateikti, kai nori pirmą kartą sertifikuoti ekologinę gamybą – detalią informaciją rasite https://www.ekoagros.lt/kaip-pradeti-ekologines-gamybos-sertifikavima. Informacinis tekstas buvo derintas su Žemės ūkio ministerija, Nacionaline mokėjimo agentūra ir Žemės ūkio duomenų centru.
Pagarbiai,
Ramunė Stelmokienė, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Aplinkos apsaugateritoriju planavimasstatiniaiciviline sauga mobilizacija  kvietimai paraiskoms socialine aps 

sveikatossvietimasjaunimovaiko gerove tarpinssveikatoskontroles ekonomika investicijos

DAUGIAU VEIKLOS SRIČIŲ

viesoji tvarkapirkimaikalbaTurto valdymasteisine pagalbatarptautiniai kulturapaveldasGarbes pilieciaizeldynaiKaimo pletra NVOtrisale tarybaUtenos rajono seniūnijoskontaktaipaieska

 

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041