1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Patvirtintas Utenos rajono savivaldybės teritorijos vietinės reikšmės kelių tinklo specialusis planas

Šiuo metu visi klausimai, susiję su susisiekimo sistema rajono teritorijoje, sprendžiami vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės teritorijos vietinės reikšmės viešųjų kelių tinklo žemėtvarkos schema. Atsiradus poreikiui atnaujinti sprendinius, savivaldybės Tarybos svarstymui buvo parengtas Utenos rajono savivaldybės teritorijos vietinės reikšmės kelių tinklo specialusis planas.

Specialusis planas apima visą rajono teritoriją – visas rajono seniūnijas ir yra savivaldybės lygmens teritorijų planavimo dokumentas. Kiekvienas plano rengimo etapas buvo derinamas su seniūnais, vyko viešas svarstymas su visuomene, o sprendiniai buvo eksponuojami Utenos rajono savivaldybės internetiniame tinklalapyje, Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS), Utenos, Leliūnų, Kuktiškių, Tauragnų, Daugailių, Užpalių, Vyžuonų, Saldutiškio, Sudeikių seniūnijose ir rajono savivaldybėje. Viešo svarstymo metu gauti gyventojų pasiūlymai apsvarstyti ir įvertinti.

2017 m. gegužės 25 d. Utenos rajono savivaldybės Taryba patvirtino Utenos rajono savivaldybės teritorijos vietinės reikšmės kelių tinklo specialųjį planą. Dokumentą „Utenos rajono savivaldybės vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių bei jų priklausinių priežiūros vadovas" rasite nuorodoje >>>

Joomla templates by a4joomla