1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Dovana miestui ir jo gyventojams – naujos, patogios, saugios gatvės

IMG 3861Utenai artėjantys Naujieji metai tikrai bus nauji, nes miestas metų sandūros šventę pasitinka atsinaujinęs ir pagražėjęs. Miestui naujumo ir grožio suteikia ne tik sniego baltumo apklotas ant kelių, stogų ir medžių, bet ir naujos, modernios bei didesnį saugumą piestiesiems ir vairuotojams suteikiančios gatvės. Pirmosios, suspindusios naujumu, – Vaižganto gatvės dalis tarp J. Basanavičiaus ir Pievų gatvių bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvė.
Apie minėtų gatvių įrengimą ir anaujinimą kalbamės su Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotoju Egidijumi Bukiu.
Gerbiamas pavaduotojau, minėtos gatvės buvo tvarkomos ne vien tam, kad papuoštų miestą...
Taip. Neabejotina, kad Vaižganto gatvės dalies nuo Pievų iki J. Basanavičiaus gatvių įrengimas ir sutvarkyta S. Dariaus ir S. Girėno gatvė pagerins mieste eismo sąlygas, suteiks eismo dalyviams didesnį saugumą ir patogumą. Vaižganto gatvės tęsinys tapo plačia, erdvia gatve, sujungusi J. Basanavičiaus gatvę su Statybininkų, Pievų, Užpalių gatvėmis. Prie tęsinio įrengta ir 200 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, išsprendusi skausmingą automobilių statymo siaurose Vyturių mikrorajono gatvelėse problemą, su kuria gyventojai susidurdavo kasdien.

Po remonto neatpažįstamai pasikeitė ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvė, jungianti vieną pagrindinių miesto gatvių – J. Basanavičiaus – su K. Ladygos gatve. Prisiminus, kokia ji buvo, dabar tai visai nauja gatvė. Joje buvo paklota nauja danga, platūs šaligatviai, nutiesti lietaus nuotekų tinklai, įrengtas apšvietimas, gatvės gyventojų patogumui – naujos automobilių statymo vietos.
Galima sakyti, kad naujos gatvės – naujametinė dovana uteniškiams. Kaip bus pranešta, kad gatvėmis jau galima važiuoti?
Sutvarkytų minėtų gatvių nauda, ženkliai pagerintomis eismo sąlygomis uteniškiai vairuotojai ir piestieji bei miesto svečiai galės įsitikinti netrukus. Gatvių tvarkymo darbai baigti, tad naujųjų gatvių dangos tvirtumą šią savaitę galės išbandyti pirmieji vairuotojai.
Tikimės, kad naujosios gatvės taps tikra naujametine dovana miesto gyventojams. Šios dovanos įteikimo proga yra numatyta surengti gatvių atidarymo šventes.
S. Dariaus ir S. Girėno gatvei pirmajai bus perkirpta atidarymo juostelė. Uteniškius į atidarymo šventę kviečiame gruodžio 9 d. (penktadienį) 11 val. Juostelę kirpsime gatvės sankirtoje su J. Basanavičiaus gatve.
Vaižganto gatvės dalies nuo Pievų iki J. Basanavičiaus gatvių atidarymas vyks gruodžio 16 d. 11 val. Į šventę kviečiami visi uteniškiai, bet labiausiai laukiami Vyturių mikorajono gyventojai.
Gatvių atidarymo švenčių rengėjai yra sumanę įvairių staigmenų bei siurprizų. Malonūs netikėtumai laukia pirmųjų dešimties vairuotojų. Nebus nuvilti ir pėstieji.
Tad visus uteniškius maloniai kviečiame į naujų, modernių gatvių atidarymo šventes.
Ačiū už pokalbį.

Joomla templates by a4joomla