1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pasitarime – apie asfaltuojamų gatvių tinklo plėtrą Utenoje

Š. m. lapkričio 8 d. Utenos rajono savivaldybėje, dalyvaujant savivaldybės merui Alvydui Katinui, miesto seniūnui Valentinui Vaitoniui, administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjai Danutei Šimonėlienei, Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjui Nerijui Malinauskui ir jo pavaduotojui Egidijui Bukiui, aptartas Utenos miesto gatvių su žvyro danga asfaltavimo 2016-2018 m. programos įgyvendinimas.
Pristatydamas pirmųjų programos vykdymo metų rezultatus, V. Vaitonis sakė, kad nors dėl kai kurių trikdžių (nepalankių oro sąlygų, užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų) ne visus užsibrėžtus tikslus šiemet pavyko pasiekti, rodikliai gana neblogi – paklojus 1 395 m asfalto dangos, eismo sąlygos pagerintos Žemaitės, Hipodromo, Kaštonų, Daukanto gatvių gyventojams. Dar šešių gatvių – Ateities, Rasos, Papievių, Mindaugo, Rašytojų ir Liepų – gyventojams Savivaldybė pažadus pagerinti gyvenimo kokybę irgi ištesės – sutartys su rangovais dėl šių gatvių sutvarkymo jau sudarytos. Minėtose gatvėse asfalto dangos ilgis sieks 1 960 m.


Pasitarime buvo patikslintas ir sąrašas gatvių, kurioms rengti projektus ir pradėti asfaltavimo darbus planuojama 2017 metais. Remontuotinų gatvių tinklą turėtų išplėsti Pakalnės, Daržų, Šviesos, Šilo, Miškininkų, Žibuoklių, Kovo 11-osios, Aukštaičių gatvės. Panaudojus Kelių priežiūros ir plėtros programos, Savivaldybės biudžeto lėšas, jose taip pat ketinama pakloti 3 550 m ilgio asfalto dangos.

Joomla templates by a4joomla