1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Rugsėjo 12 d. Jelgavoje vyko bendra konferencija, kuri buvo organizuota projekto „C-System“ ribose

logo2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa

Pasienio saugumo stiprinimo srityje bendradarbiauja ne tik Latvijos ir Lietuvos teisėsaugininkai, bet ir veikia du skirtingi Latvijos – Lietuvos projektai „Civilinės saugos sistemos tobulinimas Jelgavos ir Šiaulių miestuose (C-System) " ir „Sinergetinės saugumo platformos sukūrimas rytinėje Latvijos ir Lietuvos sienos dalyje". Rugsėjo 12 d. Jelgavoje vyko bendra konferencija, kuri buvo organizuota projekto „C-System" ribose.

Tai jau trečias kartas, kai susitinka ir keičiasi patirtimi abu projektų vykdytojai. Jau kovo mėnesį „SYNERGY FOR SECURITY" projekto atstovai pasikeitimo patirtimi kelionės metu apsilankė Jelgavos operatyvinės informacijos centre. Gegužės mėnesio pabaigoje šio centro vadovas Gints Reinsons pasidalino savo patirtimi „SYNERGY FOR SECURITY" teminiame susirinkime apie naujausias technologijas. Praėjusios savaitės pabaigoje Jelgavoje vykusioje konferencijoje apie savo veiklą „SYNERGY FOR SECURITY" projekto ribose kolegas informavo vedančiojo projekto partnerio – Valstybinės policijos Latgalos regiono valdybos viršininkas Juris Pastars. Konferencijos metu projektų partneriai aptarė bendras problemas ir dalinosi žiniomis bei patirtimi. Buvo demonstruojami nuomonių pristatymai, projektuose gauta patirtis ir keliami iššūkiai, kuriant ir remiant koordinavimo centrus abiejose šalyse.
Projektą bendrai finansuoja Latvijos ir Lietuvos programa. Projekto pagrindinis partneris yra Latvijos Respublikos valstybinė policija.
Detalesnę informaciją apie projektą rasite čia:
http://www.utena.lt/index.php/projektai/2-uncategorised/3734-2014-2020-m-intereg-v-a-latvijos-ir-lietuvos-bendradarbiavimo-per-siena-programa
Susijusios nuorodos:
2014–2020 m. Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos interneto svetainė: www.latlit.eu/

Oficiali Europos Sąjungos svetainė: www.europa.eu.

Jelgava 1

 

Joomla templates by a4joomla