1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

mesaVadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB „Mėsa" informuoja visuomenę apie numatomą administracinės paskirties pastato dalies patalpų remontą ir paskirties keitimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba žemės sklype, kadastriniu Nr. 8270/0009:5 Utenos m. k.v., esančiame Pramonės g. 4, Utenoje, yra leidžiama.
Statytojas per 3 darbo dienas turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, paskelbimo dienos.
Techninio projekto pavadinimas: Administracinio pastato Pramonės g. 4, Utenoje, paprastojo remonto ir dalies administracinės paskirties patalpų paskirties keitimo į viešbučių paskirties patalpas, projektas.
Statybos geografinė vieta: Pramonės g. 4, Utenos miestas, sklypo kad. Nr. 8270/0009:5 Utenos m. k.v.


Statinio paskirtis: administracinės paskirties pastatai (7.2).
Statytojas: AB „Mėsa", Pramonės g. 4, Utena, tel. (+370) 656 45848, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Projektuotojas: UAB „Architektūros projektai", Polocko g. 4-101, Vilnius, tel. (+370) 671 66001, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Projekto vadovas ir autorius: Gintautas Baranauskas, tel. (+370) 671 66001, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima: projektuotojo UAB „Architektūros projektai" patalpose, adresu: Polocko g. 4-101, Vilnius, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus skelbimų lentoje, adresu: Utenio a. 4, Utena (I a.), darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., AB „Mėsa" patalpose, adresu: Pramonės g. 4, Utena ir Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, nuo 2018 m. birželio 8 d. iki 2018 m. birželio 27 d. Informacija dėl projektinių pasiūlymų teikiama darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 17.00 val. tel. (+370) 671 66001, arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Visuomenės atstovai pasiūlymus dėl projektinio pasiūlymo sprendinių gali teikti projektuotojui raštu adresu: UAB „Architektūros projektai", Polocko g. 4-101, Vilnius, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba statytojui raštu: AB „Mėsa", Pramonės g. 4, Utena, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. per visą 10 darbo dienų laikotarpį, skirtą visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais, - iki viešo susirinkimo pabaigos ir jo metu. Teikiant pasiūlymus projektuotojui turi būti nurodyta:
1. vardas, pavardė (organizacijos pavadinimas), adresas, kiti ryšio duomenys;
2. pasiūlymo teikimo data;
3. informacija ir aplinkybės, kuo grindžiamas pasiūlymas.
Pasiūlymus pateikusiems visuomenės atstovams projektuotojas per 5 darbo dienas po viešo susirinkimo atsako raštu, pateikdamas pasiūlymų įvertinimą su paaiškinimais.
Viešas susirinkimas įvyks 2018 m. birželio 27 d. 17.00 val. adresu: Pramonės g. 4, Utenoje.

Dokumentai >>>

Joomla templates by a4joomla