school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Kai šalia gyvenantis kaimynas tampa pavojingu...

2022 06 23 pratybosBirželio 22 d. vyko valstybinio lygio civilinės saugos funkcinės pratybos ,,Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“, kuriose buvo vertinamas už civilinę saugą atsakingų institucijų pasirengimas vykdyti nustatytas funkcijas branduolinės, radiologinės avarijos Astravo atominėje elektrinėje atveju. Pratybas organizavo Vidaus reikalų ministerija ir Priešgaisrinė apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).
Organizatorių teigimu, pratybose dalyvavo apie 1300 dalyvių: savanorių statistų, savivaldybių ir civilinės saugos sistemos darbuotojų, savivaldybių ir ministerijų operacijų centrų narių. Pratybų užduotys buvo įgyvendinamos 73 vietose. Daugiausia dėmesio buvo skiriama gyventojų evakavimui iš atominės elektrinės avarijos poveikio zonos.

Continue Reading

Formuojamas pakartotinio sveikatos duomenų naudojimo veiklos stebėsenos komitetas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia pacientų teises ginančias nevyriausybines organizacijas ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų nevyriausybines organizacijas iki birželio 29 d. siūlyti kandidatus į naujai formuojamą pakartotinio sveikatos duomenų naudojimo veiklos stebėsenos komitetą (toliau – Stebėsenos komitetas). Pagrindinis Stebėsenos komiteto uždavinys – atlikti pakartotinio sveikatos duomenų naudojimo stebėseną, taip pat nagrinėti kitus klausimus, susijusius su pakartotiniu sveikatos duomenų naudojimu.

Continue Reading

Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos (I) 2022-06-28 nuotolinis posėdis

2022 m. birželio 28 d. 9 val. vyks nuotolinis Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos pirmosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis.
Planuojama svarstyti:
1. Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos akto projektas dėl Susisiekimo Ventos vandeniu kelio atkarpos tarp Ventos ir Kražantės upių kanalų kompleksas (u. k. 30735), Kelmės rajono sav., Šiaulių rajono sav., duomenų Kultūros vertybių registre tikslinimo ir apsaugos Ventos ir Dubysos upių jungiamajam kanalui (47476), Šiaulių rajono sav. ir Dubysos upės apeinamajam kanalui (47477), Kelmės rajono sav., suteikimo.

Continue Reading

Sveikiname

2022 06 21 danauskasUtenos rajono savivaldybę birželio 17 d. pasiekė džiugi žinia: Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdybos 2022 m. gegužės 16 d. nutarimu yra apdovanotas Auksiniu asociacijos nario ženklu „Garbės nario vardas“.

Sveikiname Tauragnų seniūną Alvydą Danauską!

VISUOMENĖS INFORMAVIMAS apie parengtą poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) ataskaitą

Planuojamos ūkinės veiklos (PŪV) organizatorius: UAB „Utenos metalai“ direktorius - Daividas Rudokas. Adresas korespondencijai: Žemdirbių g. 4, LT-28216 Utena. tel. (8 614) 83090, el. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
PVSV dokumentų rengėjas: MB „Aplinkosaugos specialistai“, Skersinės Sodų 5-oji g. 29, LT-08449 Vilnius, tel. (8 672) 40 032, www.aplinkosaugosspecialistai.lt
El. p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
PŪV pavadinimas ir vieta: UAB „Utenos metalai“ vykdo pavojingų ir nepavojingų atliekų (metalo laužo) bei eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) surinkimo ir tvarkymo ūkinę veiklą. adresu: Žemdirbių g. 4, LT-28216 Utena. Tikslinama įmonės sanitarinė apsaugos zona, įvertinant prognozuojamą ūkinės veiklos taršą bei jos poveikį visuomenės sveikatai. Siūloma sanitarinę apsaugos zoną nustatyti su objekto veiklavietės ribomis.

Continue Reading

Skelbimas

APIE SPRENDIMO PROJEKTĄ DĖL KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLŲ

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.
Planuojamas žemės sklypas (teritorija):

2022 06 21 zeme

 

 

Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto tikslai: parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą;
Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto uždaviniai: suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną;
Planavimo organizatorius: Ūkininkė M. T.
Susipažinti su šio sprendimo projektu ir su juo susijusiais dokumentais ir pateikti pasiūlymus galima iki 2022-07-08
žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje adresu:
https://www.zpdris.lt/zpdris/jsf/zpdrdoc/zpdr-doc-view.jsf?docOid=23c76d50f12c11ec9fdfaf8ac0643b11

Pašto paslaugas Užpalių gyventojams teiks mobilusis laiškininkas

2022 06 21 mobilusAB „Lietuvos paštas“ informuoja, kad nuo 2022 m. liepos 19 d. siekiant užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir patogų jų prieinamumą visiems, pašto paslaugų teikimas Užpalių gyventojams bus organizuojamas kitaip: nuo minėtos datos miestelio gyventojams visas paslaugas teiks mobilusis laiškininkas. Taip pat vietoje Užpalių pašto tuo pačiu adresu (J. Basanavičiaus g. 1) bus įsteigta Užpalių seniūnijos pašto paslaugų teikimo vieta.
Užpalių gyventojams mobilusis laiškininkas įprastas paslaugas teiks namuose: pristatys į namus siuntas, išmokas, prenumeratą, prekes bei iškviestas nemokamai atvyks suteikti namuose visų kitų pašto paslaugų. Antradieniais–ketvirtadieniais 10.00–10.15 val. mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks ir naujai įsteigtoje minėtoje paslaugų teikimo vietoje.

Continue Reading

Susitikimas su Verslo moterų tinklo atstovėmis

2022 06 21 panevezioUtenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės meru Alvydu Katinu susitiko Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų (PPAR) Verslo moterų tinklo (VMT) atstovės: Panevėžio Verslo moterų tinklo prezidentė Santa Vaškevičienė ir tarybos narės Rasa Papinigienė, Genė Pučinskienė, Rima Aleliūnienė. Susitikime taip pat dalyvavo Utenos verslininkės VšĮ RL GYM direktorė Edita Narkutė-Leipuvienė, UAB Rokiškio pieno gamybos ir administracijos direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė bei Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava.
„Dėkojame direktoriui Jurgiui Dumbravai, padėjusiam suburti Utenos ir Panevėžio verslininkes, pakvietusiam susipažinti bei padiskutuoti apie galimybes augti, bendradarbiauti, dalintis patirtimi, – sakė VMT prezidentė S. Vaškevičienė. – Džiaugiamės, kad Verslo moterų tinklo plečiasi, kad prie jo prisijungė ir verslo moterys iš Utenos.“

Continue Reading

Lietuva Ukrainai siunčia jau ketvirtąją humanitarinės pagalbos siuntą už beveik 634 tūkst. eurų

2022 06 21 karasŠiandien, birželio 20 d., į Ukrainą iškeliavo pirmasis vilkikas iš numatytų keturių, kuriais bus vežama jau ketvirtoji humanitarinės pagalbos siunta už beveik 634 tūkst. eurų. Su Rusijos pradėta agresija kovojantiems ukrainiečiams išsiųsti įvairūs vaistai bei asmens apsaugos ir kitos priemonės.
Jau beveik 4 mėnesius beprecedentės Rusijos agresijos alinamai Ukrainai žūtbūt reikia įvairiapusiškos pagalbos. Šį kartą Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centras (ESSC) išsiuntė dar vieną humanitarinės pagalbos siuntą, kurią sudaro: skausmą ir uždegimą malšinantys vaistai, nejautrą chirurginių operacijų metu sukeliantys vaistai, tromboembolijų profilaktikai ir gydymui skirti vaistiniai preparatai, prieširdžių virpėjimui gydyti skirti vaistai. Taip pat vaistai nuo arterinės hipertenzijos, pykinimo ir vėmimo, opaligės, krūties vėžio, grybelinės infekcijos ir alergijos.

Continue Reading

Saugokime savo turtą!

2022 06 20 policijaVagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos dieną Europoje, kuri yra minima birželio 16-ąją, Utenoje buvo vykdoma vagysčių iš gyvenamųjų patalpų bei transporto priemonių prevencinė priemonė. Jos metu buvo dalinami lankstinukai su patarimais, kaip apsaugoti savo turtą, norint išvengti vagysčių atvejų, ant prekybos centrų ir įstaigų buvo klijuojami lipdukai su užrašu „Mus ir mūsų turtą saugo policija“ bei „Būk budrus, saugok savo turtą“.

Su uteniškiais bendravo ir apie turto apsaugą kalbėjosi Utenos policijos bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė ir Miglė Šilgalė, policijos rėmėjai Virginijus Keraminas, Valdemaras Jurka, Gabija Likauskaitė, Auksė Jakubsevičienė, Kornelija Valavičiūtė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas bei vyr. specialistė Daiva Kovienė.
Būkite budrūs! Saugokite savo turtą!

Vaikų ar neįgaliųjų slaugymui nedarbingumo pažymėjimus galės gauti ir laikinai juos prižiūrintys asmenys

2022 06 20 vaikuNuo šių metų liepos 1 d. plečiamas ratas žmonių, kuriems asmenų slaugymui išduodami nedarbingumo pažymėjimai – dabar juos gauti galės ne tik artimieji, bet ir laikinai prižiūrintys asmenys.

Susirgus vaikui ar neįgalumą turinčiam asmeniui, kuriam reikalinga globa, šeimos nariai ar globėjai dažniausiai yra priversti pasiimti nedarbingumo pažymėjimą tam, kad galėtų tinkamai pasirūpinti sergančiuoju. Tiesa, iki šiol to padaryti negalėjo asmenys, laikinai prižiūrintys vaiką.

Continue Reading

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041


Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : li in Entity, line: 2 in /home/w0553a/domains/utena.lt/public_html/templates/gravity/warp/src/Warp/Helper/DomHelper.php on line 47

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : ul in Entity, line: 3 in /home/w0553a/domains/utena.lt/public_html/templates/gravity/warp/src/Warp/Helper/DomHelper.php on line 47