1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenoje – apie daugiabučių namų renovaciją

2Prieš šv. Velykas Utenos rajono savivaldybės administracijoje vyko pasitarimas dėl daugiabučių namų renovacijos situacijos Utenos rajone. Į pasitarimą atvyko aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, Būsto energijos taupymo agentūros vadovas Valius Serbenta, Šiaulių banko, Utenos butų ūkio atstovai, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus specialistai, statybinių organizacijų vadovai bei kt. Pasitarime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir administracijos direktorius Jonas Slapšinskas.


Buvo išklausyti Utenos butų ūkio direktoriaus Valdemaro Macijausko, Šiaulių banko, projektų vadovo Viktoro Budraičio pasisakymai apie daugiabučių namų renovacijos, jos finansavimo situaciją Utenos rajone. Kalbėję statybinių organizacijų vadovai išsakė savo nuomonę projektų rengimo, kainų ir kitais klausimais. Meras Alvydas Katinas pasitarime pabrėžė, kad renovuojant daugiabučius būtina nepamiršti ir teritorijos aplink daugiabutį sutvarkymo, nes renovuotas ir iš tolo spindintis namas bus ryškus kontrastas apgriuvusiai ir netvarkingai aplinkai.1
Aplinkos viceministrė, kuruojanti daugiabučių namų renovaciją šalyje, apžvelgė renovacijos situaciją Lietuvoje ir pabrėžė, kad Utenos rajone renovacijos kainos yra vienos mažiausių šalyje, kad Utenos rajono savivaldybė sėkmingai susitvarko su įsibėgėjančiu daugiabučių namų renovacijos procesu ir kad Utenoje renovacijai pasiruošę jau 17 namų.

Joomla templates by a4joomla