1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Susirinkimo rezultatas – teigiamas gyventojų apsisprendimas dėl daugiabučio renovacijos

002Įgyvendinant daugiabučių atnaujinimo programą ir siekiant tęsti sėkmingą renovacijos procesą Utenos rajono savivaldybė kartu su UAB „Utenos butų ūkis" organizuoja susitikimus su Taikos gatvės gyventojais, kuriuose dalyvauja Būsto energijos taupymo agentūros (BETA), savivaldybės atstovai ir techninės priežiūros specialistai.
2016 m. kovo 14 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos kvietimu Utenos Aukštakalnio progimnazijos salėje rinkosi Taikos g. 11 namo butų savininkai į susirinkimą, kurio metu namo gyventojai priėmė sprendimą dėl daugiabučio namo renovacijos.

Susitikimo metu buvo aptariamas ir Aukštakalnio kvartale esančios infrastruktūros sutvarkymas: gatvių apšvietimas, parkavimo aikštelės, vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos, įvažiavimai ir kt.

001Utenos miesto Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programą susirinkime būstų savininkams pristatė Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, apie programos įgyvendinimo etapus išsamią informaciją pateikė Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas (vyr. architektas) Evaldas Rimas. Apie daugiabučio namo atnaujinimo projektą, renovuojamus namus ir investicijų planus kalbėjo UAB „Utenos butų ūkis" direktoriaus pavaduotojas Bronius Šaukeckas, vyresnysis statinių priežiūros inžinierius,
004Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Rimantas Dijokas ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) atstovė Utenos apskričiai Nijolė Graužinytė.
Susirinkime dalyvavo ir į gyventojų klausimus atsakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas, UAB „Utenos butų ūkis" direktorius Valdemaras Macijauskas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistas Vytautas Nakas, UAB „Utenos butų ūkis" vadybininkai.
005Susirinkimo pabaigoje vyko balsavimas, po kurio suskaičiavus biuletenius paaiškėjo džiugus faktas - balsų dauguma lėmė, kad Taikos g. 11 namas bus renovuojamas. Tai puiki žinia siekiant Aukštakalnio kvartalo dalies energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo ir pavyzdys dar neapsisprendusiems Taikos gatvės daugiabučių namų gyventojams dėl renovacijos.

 

Joomla templates by a4joomla