school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Aktyvias bendruomenes, savanorių ir nevyriausybines organizacijas kviečiame registruoti savo iniciatyvas Lietuvos Respublikos Prezidento globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ platformoje ir dalyvauti konkurse

2022 07 11 LT galiaKas tai yra LIETUVOS GALIA?
Lietuvos galia – tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. Lietuvos galios projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.
Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Bendruomenės nariai yra įtraukiami į projekto veiklas, kviečiami į renginius.


Apie Lietuvos galios skaitmeninę platformą
Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, NVO, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, Lietuvos galia sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2022 metų birželio 30 d. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo 182 iniciatyvos iš įvairių Lietuvos kampelių. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.
2022 metų rudenį Prezidentas apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks visuomenė ir ekspertų komisija.
Kviečiame registruoti savo iniciatyvą platformoje: https://www.lietuvosgalia.lt/

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041