1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Atvira „Juventus“ treniruotė – maža dovana gerbėjams

IMG 8409 (Custom)Utenos krepšinio klubas „Juventus" ruošiasi naujajam sezonui. Pristatyti Utenos visuomenei miesto šventės metu rugsėjo 8 d. po dviejų dienų klubas surengė atvirą treniruotę ir pakvietė į ją visus komandos fanus, krepšinio mylėtojus ir šiaip smalsuolius, norinčius susipažinti su naujaisiais krepšininkais.
Atvira treniruotė vyko dvi valandas. Atėjusieji į Utenos daugiafunkcį sporto centrą stebėjo, kaip krepšininkai treniruotės pradžioje „apšyla", vėliau atlieka įvairius pratimus, varžosi dideli prieš mažus, maži prieš didelius, dar vėliau, pasidalinę į dvi – juodųjų ir baltųjų – komandas, „šlifuoja" gynybos, puolimo derinukus.


Kad susirinkusiems neprailgtų treniruotės stebėjimas, klubas paruošė nemažai pramogų, vykusių pertraukėlių metu. Jose buvo galima varžytis krepšinio rungtyse, estafetėje, tritaškių mėtyme ir kt. Buvo ir pagalvoti vertusių rungčių: klausimai apie krepšininkus, trenerius, krepšinį, „Juventus" ir kt. Laimėtojai galėjo pasidžiaugti ne tik mažomis pergalėmis, bet ir prizais, kurie jiems buvo įteikiami po sėkmingai įvykdytos užduoties. Ypač pasisekė mažiesiems „Juventus" gerbėjams: pelnyti taškus jiems padėjo patys krepšininkai, pakeldavę vaikus iki pat krepšio. Belikdavo tik lengvai mestelti kamuolį.
Baigiantis treniruotei „Juventus" vyr. treneris Žydrūnas Urbonas pakvietė visus žiūrovus nusifotografuoti su krepšininkais. Jaunieji „Juventus" gerbėjai dar ir autografų iš jų išsiprašė.
Abejonių neliko: „Juventus" naujajam sezonui pasiruošė puikiai

Joomla templates by a4joomla