1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Onai Driskuvienei – ordinas „Už nuopelnus Lietuvai“

IMG 6241 (Custom)Utenos rajono savivaldybės administracijoje – neeilinis įvykis. Rugsėjo 5 d. 83-jų metų Daržinių kaimo (Daugailių sen.) gyventojai, daugiavaikei motinai Onai Driskuvienei LR Prezidentūros atstovai – Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir LR Prezidentūros Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė – įteikė ordiną „Už nuopelnus Lietuvai".
Ona Driskuvienė gimė 1935 m. vasario 16 d. Zarasų rajone. Sukūrusi šeimą gyveno Purvynės kaime (Zarasų r.). 1972 m. su šeima atsikraustė į Utenos rajono Daržinių kaimą. Kartu su vyru Antanu Ona Driskuvienė išaugino gausų šešių vaikų būrį: Joną, Antaną, Romą, Aldoną, Audronę ir Liną. Didžiausias Onos ir Antano Driskių nuopelnas – išauginti ir dorai išauklėti vaikai. 2004 m. Ona Driskuvienė neteko vyro. Šiuo metu močiutė džiaugiasi 10 vaikaičių, 6 provaikaičiais ir vienu proprovaikaičiu Mantuku.


Įteikti ordiną daugiavaikei motinai LR Prezidentūros atstovai į Utenos rajono savivaldybę atvyko todėl, kad Ona Driskuvienė dėl sveikatos problemų negalėjo nuvykti į Prezidentūrą gegužės mėnesį, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė Motinos dienos proga apdovanojo 46 daugiavaikes motinas. Įteikdami apdovanojimą LR Prezidentūros atstovai Onai Driskuvienei dėkojo už gražią šeimą ir gražiai išaugintus vaikus, linkėjo tvirtybės, stiprios sveikatos ir daug daug meilės.
Kartu su mama apdovanojimo ceremonijoje Utenos rajono savivaldybės administracijoje dalyvavo ir keturi jos vaikai: Romas, Lina, Aldona ir Audronė. Oną Driskuvienę taip pat pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė, Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė.
„Šią šeimą pažįstu labai gerai, nes su vienu iš brolių, Romu, keletą metų sėdėjau viename mokykliniame suole, – sakė meras. – Galiu pasakyti, kad visi Driskių šeimos vaikai tapo dorais, sąžiningais žmonėmis. O tokiais išauginti – tikras pilietiškumo pavyzdys".
Alvydas Katinas daugiavaikei motinai įteikė Utenos rajono savivaldybės suvenyrinių ženkliukų komplektą, gėlių, vaikams ir LR Prezidentūros atstovams – po naujausią Utenos rajono savivaldybės ženkliuką, išleistą 757-ojo Utenos gimtadienio proga.
Dėkodamas už dėmesį jų šeimai ir mamos pagerbimą, Onos Driskuvienės sūnus Romas sakė, kad mama jiems visada buvo darbštumo, rūpestingumo, atsakomybės įsikūnijimas. „Mama, mus augindama, dirbo nuo ryto iki vakaro. Nėra prašiusi iš valdžios nė vieno cento, – kalbėjo Romas. – Viską uždirbo savo rankomis. Ir sveikatą mums atidavė..."
Po sveikinimų padėkos žodžius tarė ir Ona Driskuvienė. Baigdama kalbėti ji paprašė Prezidentūros atstovų: „Perduokit mano linkėjimus Prezidentei".

Joomla templates by a4joomla