school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

MO muziejus ir Kazickų šeimos fondas kviečia jaunuolius dalyvauti nemokamose MO edukacijose

MO muziejusMO muziejus ir Kazickų šeimos fondas drauge įgyvendina naują iniciatyvą, skirtą socialiai jautrioms jaunuolių grupėms. Jaunuoliai kviečiami dalyvauti nemokamose MO edukacijose arba apsilankyti muziejuje savarankiškai.
 Kviečia registruotis jaunuolius atstovaujančias organizacijas
Programa skirta jaunuoliams, kurie ne visada turi galimybę lankytis kultūros įstaigose bei artimiau susipažinti su moderniu menu bei parodomis, jose nagrinėjamomis temomis. Tai yra vaikų ir jaunimo dienos centrų, globos namų auklėtiniai, nedidelių gyvenviečių (miestelių ir kaimelių), ypač nuo Vilniaus nutolusių, jaunimas.
MO muziejus ir Kazickų šeimos fondas kviečia organizacijas, atstovaujančias šias jaunuolių grupes, registruotis programoje ir dalyvauti nemokamose tarpdisciplininėse MO edukacijose arba apsilankyti muziejuje savarankiškai. Daugiau apie programą sužinoti ir joje registruotis dalyvauti galima ČIA.

Continue Reading

Tarptautinis projektas ,,Etno bangos: tarptautinio bendradarbiavimo tinklo tarp kultūros ir jaunimo darbuotojų sukūrimas”

2021 01 29 erasmusVšĮ Euroregiono „Ežerų kraštas“ direktorato biuras 2021 metais įgyvendina Erasmus+ KA2 projektą „Etno bangos: tarptautinio bendradarbiavimo tinklo tarp kultūros ir jaunimo darbuotojų sukūrimas“ (Ethno vibes). Tai tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja partneriai iš Italijos ir Maltos. Projekto tikslas - sukurti ilgalaikę partnerystę tarp jaunimo ir kultūros darbuotojų, pasidalijant etnokultūros populiarinimo patirtimis, pritaikant naujoves organizuojant etnokultūros festivalius jaunimui.  Projekte dalyvauja 5 Ežerų krašto savivaldybės: Ignalinos, Švenčionių, Zarasų, Utenos rajonų ir Visagino, kiekvienai jų atstovaus po du asmenis, dirbančius su jaunimu ar kultūros srityje. Utenos rajono savivaldybei atstovaus Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Regina Skomskienė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Gerda Kvaselienė.

Continue Reading

Jaunimo reikalų taryboje – pokyčiai ir aktualijų nagrinėjimas

2020 09 16 jaunimo2020 m. rugsėjo mėn. vykusiame Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdyje atsisveikinta ir padėkota atsistatydinusiems nariams – Emilei Stuglytei ir Glorijai Šermukšnytei bei už svarų indėlį vystant jaunimo politiką Utenoje padėkota buvusiai Jaunimo reikalų koordinatorei Justei Rudokienei. Naujoji Jaunimo reikalų koordinatorė – Jurgita Grinienė.
Posėdžio metu buvo svarstomi klausimai, susiję su jaunimo politika Utenos rajone. Kartu su Utenos kultūros centro akustinės gitaros ir vokalo studijos vadovu Rimantu Sinica buvo aptartos galimybės glaudžiau bendradarbiauti organizuojant renginius jaunimui „Ant paletės“. Buvo svarstoma renginio žinomumo, patrauklumo didinimo bei populiarinimo klausimai, kalbėta apie galimybes į renginį pritraukti daugiau dalyvių bei žiūrovų.

Continue Reading

  • 1
  • 2

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041