school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Konferencija „Jaunimo įgalinimas naudojant skirtingus darbo su jaunimu metodus“

2022 05 23 renginysGegužės 18 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyko Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Atvirojo jaunimo centro organizuota konferencija „Jaunimo įgalinimas naudojant skirtingus darbo su jaunimu metodus“.
Į konferenciją atvyko specialistai iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Gargždų, Biržų, Panevėžio, Molėtų, Rokiškio, Ukmergės, Anykščių, Ignalinos ir Visagino. Konferenciją vedė ir diskusiją moderavo – Nerijus Miginis, jaunimo politikos tyrėjas ir darbo su jaunimu ekspertas.
Jaunimo reikalų agentūros nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyresnioji patarėja Gintarė Stankevičienė skaitė pranešimą „Darbo su jaunimu realijos Lietuvoje: Kam? Kodėl? Kaip?“, kurio metu buvo pristatyta darbo su jaunimu situacija Lietuvoje ir aptartos svarbios veiklos kryptys.

Continue Reading

Kvietimas

2022 05 18 sgmaUteniški, ar žinai, kas vyks gegužės 20 dieną, 19 valandą, Adolfo Šapokos stadione?
Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos muzikiniai apdovanojimai grįžta! Po dvejų metų pertraukos, gimnazijos Mokinių taryba pristato jau tradicija tapusį ir nepamirštamą „ŠGMA 2022“, kurio metu galėsite pasiklausyti gyvos, lietuviškos muzikos, palaikyti savo favoritus ir puikiai praleisti laiką! Garsas ir šviesos bus, o tu, ar būsi?

 

 

Jaunimo informavimo centras kviečia pasinaudoti konsultacijomis jaunimui

KonsultacijosPagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo tikslas - padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą. Utenoje veikiantis Jaunimo informacijos centras, siekiantis užtikrinti, kad jaunimas gautų tikslingą informaciją ir žinotų savo teises, jiems teikiamas paslaugas bei suprastų, kaip gali jomis pasinaudoti. Kviečiame registruotis - Anykščių, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Zarasų rajonų jaunimą į konsultacijas Utenos jaunimo informavimo centre Jums patogiu metu, kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. iki 19 val. 
Registruotis galite asmenine žinute Utenos jaunimo informacijos centras arba This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Jaunimo informavimo centras teikia konsultacijas šiomis temomis: išsilavinimas, jaunų žmonių teisės, internetinis (informacinis) raštingumas, laisvalaikis, bei įsitraukimas į visuomeninę veiklą/savanorystę, socialinės problemos, psichologinė pagalba, sveikata, finansinis raštingumas ir verslumas, priklausomybę sukeliančių medžiagų prevencija, užimtumas, jaunų šeimų poreikiai, bei būstas, mobilumas (studijos, stažuotės, darbas, savanorystė ir pan.)

Daugiau informacijos:  http://www.zinauviska.lt/

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041


Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : li in Entity, line: 2 in /home/w0553a/domains/utena.lt/public_html/templates/gravity/warp/src/Warp/Helper/DomHelper.php on line 47

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : ul in Entity, line: 3 in /home/w0553a/domains/utena.lt/public_html/templates/gravity/warp/src/Warp/Helper/DomHelper.php on line 47