1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

TEISINGAI RŪŠIUOKIME

Utenos miesto gyventojams buvo dalinami individualūs konteineriai (žalios spalvos), skirti stiklo pakuotėms surinkti. Kartu su konteineriais gyventojai gavo ir informaciją kaip konteinerius naudoti, kokias atliekas į jas mesti (butelius, stiklainius, stiklinius indus, stiklo duženas; stiklo tarą rekomenduojama išplauti, tuo tarpu popierinių etikečių pašalinti nebūtina; pakuotės turi būti tuščios, iš jų reikia pašalinti maisto likučius). Naudodami šiuos konteinerius gyventojai turi galimybę lengvai ir patogiai rūšiuoti namų ūkyje susidariusias stiklo atliekas. Stiklo atliekos iš individualių pakuočių konteinerių surenkamos vieną kartą per ketvirtį. UAB ,,Utenos komunalininkas" darbuotojai stiklo pakuočių iš konteinerių surinkimo metu, pastebėjo, kad gyventojai meta netinkamas (draudžiamas) į stiklo pakuočių konteinerius atliekas (langų ir sudužusius automobilių stiklus, stiklo blokelius, panaudotas elektros lemputes, veidrodžius ir kt.).


Norime atkreipti gyventojų dėmesį, kad stiklo pakuočių atliekas rūšiuotų pagal nurodytas rekomendacijas, nes stiklo pakuočių atliekos sumaišytos su kitomis atliekomis iš individualių rūšiavimo konteinerių nebus surenkamos.
Taip pat informuojame, kad ateityje bus tikrinama kaip rūšiuojamos stiklo pakuočių atliekos ar konteineriai skirti stiklo pakuotėms surinkti naudojami pagal paskirtį.

Joomla templates by a4joomla