school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Medeniuose bus iškelti atliekų rūšiavimo konteineriai

2020 02 28 jasonysMedenių krašto bendruomenė kreipėsi į Utenos rajono savivaldybės administraciją dėl kolektyvinių atliekų rūšiavimo konteinerių iškėlimo iš aikštelės, esančios šalia pastato adresu Beržų g. 37, Medenių kaime. Bendruomenės nariai akcentavo, kad į aikštelę nuolat kažkas atveža ir išmeta atliekas, palikdamas netvarką, teigė, kad vietiniai gyventojai naudojasi individualiais konteineriais ir ši aikštelė nebereikalinga.

Continue Reading

Gydomas Vyžuonos parkas

2020 02 11 vyzuonos parkasDar pamename, kai Vyžuonos upės pakrantė Utenoje tebuvo pelkėtas, brūzgynais apaugęs miškelis, tačiau dabar tai – didžiausias parkas Utenoje, pavadintas per jį tekančios Vyžuonos upės vardu.

Continue Reading

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – pavojingų atliekų tvarkymas Dičiūnuose

2020 02 03 diciunaiĮgyvendindama Utenos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimą, Utenos rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, prašydama skirti lėšų pavojingų atliekų BUAB „Ūrus“ ir Ko veiklos teritorijoje (Dičiūnų k., Utenos r.) sutvarkymo darbams finansuoti. Taip pat buvo kreiptasi į UAB „Toksiką“, kad įvertintų Dičiūnų kaime esančių atliekų pavojingumą, preliminarią sudėtį, kiekius bei paskaičiuoti preliminarų šioms atliekoms sutvarkyti reikalingų lėšų poreikį.

Continue Reading

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui iki 2019 m. sausio 31 d.

Nuo 2020 m. sausio 2 d. skelbiamas registracijos formų priėmimas kompensacinėms išmokoms už neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų pakeitimą į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius. Registracijos formą užpildyti galite naudodamiesi aplinkos projektų valdymo informacine sistema (APVIS). Ją galima rasti apvis.apva.lt
Atkreipiame dėmesį, kad kitais būdais registracijos formos nėra priimamos. Registracijos formas pareiškėjai galės pateikti iki sausio 31 d.

Continue Reading

  • 1
  • 2

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041