school and education

Tel.  +370 389 61600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

The Municipality’s reception desk: +370 389 64041 More information       Anonymous hotline: +370 800 77472 More information

Konkurso nugalėtojoms – dvigubas pasveikinimas

2023 07 27 sveikinimasVidaus reikalų ministerijos organizuotame Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomeninių iniciatyvų gerosios praktikos konkurse uteniškiai nuskynė laurus.
Konkurse dalyvavo nemažai šalies organizacijų, bendruomenių, bibliotekų ir kitų institucijų. Vienas iš konkurso dalyvių – Utenos švietimo centras. Centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio vedėja Rita Špokienė ir psichologė Jurgita Bareišienė konkursui teikė projektą „Ieškojimai ir atradimai“. Projektas parengtas Utenos rajono savivaldybės administracijos lėšomis pagal Nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinę programą, kuruojamą Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjos Jovitos Strazdienės.
Vertinimo komisijos uteniškių projektas buvo įvertintas geriausiai ir laimėjo pirmą vietą bei pagrindinį prizą – 1000 Eur. Sveikiname laimėtojas!

Continue Reading

Pratybos „Gyventojų evakavimas dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos“

Gegužės 30 d. Zarasų rajono savivaldybėje įvyko civilinės saugos stalo pratybos „Gyventojų evakavimas dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos“. Pratybose dalyvavo Panevėžio ir Utenos apskričių dvylikos savivaldybių vadovai ir specialistai, atsakingi už civilinę saugą. Utenos rajono savivaldybei pratybose atstovavo Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė ir vyr. specialistė Zita Jasiunavičienė.
Pratybas pradėjo Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, pasveikinusi gausiai susirinkusius pratybų dalyvius.

Continue Reading

Praktiniai gaisrų gesinimo mokymai

2023 05 02 ugnisPriešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba kartu su Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriumi balandžio 27 ir 28 dienomis organizavo praktinius gaisrų gesinimo mokymus. Mokymai surengti, vykdant Gaisrų prevencijos Utenos rajono savivaldybėje 2022–2024 m. programos priemonių plano punktą – organizuoti mokymus gaisrų prevencijos klausimais lankomosios priežiūros specialistams. Įgyvendinamos programos tikslas – gerinti gyventojų gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą, suteikti gyventojams konsultacijas ir praktinius patarimus saugios aplinkos ir saugaus būsto klausimais bei skatinti naudotis tvarkingais kieto kuro įrenginiais bei įsirengti autonominius dūmų/smalkių signalizatorius.

Continue Reading

Gaisrų prevencinės programos įgyvendinimas Utenos rajono savivaldybėje

2023 03 23 mygtukaiŠių metų pirmame ketvirtyje buvo vykdomos Gaisrų prevencijos Utenos rajono savivaldybėje 2022–2024 m. programos 2023 metų plano priemonės. Viešosios tvarkos skyrius kartu su Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, seniūnijų darbuotojais ir bendruomenių atstovais lankėsi pas Daugailių, Kuktiškių ir Utenos seniūnijų gyventojus. Apsilankymų metu buvo įvertinta namų priešgaisrinė būklė, pagal poreikį įrengti autonominiai dūmų jutikliai, anglies monoksido detektoriai, išdalinti gesintuvai. Seni neveikiantys dūmų jutikliai ir anglies monoksido detektoriai pakeisti naujais. Taip pat gyventojai buvo konsultuojami dėl šildymo įrenginių eksploatavimo, dūmtraukių. Dūmų, smalkių detektoriai ir gesintuvai įsigyti savivaldybės biudžeto lėšomis.

Continue Reading

Savivaldybės priimamasis

+370 389 64041