1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kviečiame palaikyti tautodailininką „Jorio“ apdovanojimų nominacijoje „Už tai, kad visiems būtų geriau“

Paskatinti nuo seno švenčiamos gyvulių globėjo Ganiklio ir žalumos dievo Jorio garbinimo šventės, vėliau tapusios Jurginėmis, LRT laidos „Gimtoji žemė" (http://www.gimtojizeme.lt/) rengėjai kvietė visus pasidairyti po Lietuvos kaimus, miestelius, seniūnijas ir atrasti žmones, kurių darbas, visuomeninė veikla, kūryba nusipelnė aplinkinių dėmesio, pagarbos ir dėkingumo. „Gimtosios žemės Jorio apdovanojimų" rengėjai buvo tikri, kad ir mūsų kaimynystėje gyvena ir dirba ne vienas, vertas visų mūsų dėmesio.

Šiais metais „Jorio 2014" apdovanojimui nominuotas ir Utenos rajono tautodailininkas, Utenos apskrities VPK policininkas Albinas Šileika.
Tautodailininkas A. Šileika vykdo edukacinę veiklą, moko jaunąją kartą ir perduoda senąsias tradicijas, pasakoja iš medžio prieverpsčių-rankšluostinių atsiradimo istoriją, kaip vyksta medžio apdorojimo procesas, lentelių paruošimas, kaip kuriamas raštas ant būsimos prieverpstės-rankšluostinės bei padeda susikurti savo namams prieverpstę, organizuoja savo kūrybos parodas po visą Lietuvą.
Nuo mūsų palaikymo priklauso, ar Utenos rajono tautodailininkas A. Šileika taps konkurso nugalėtoju. Palaikyti A. Šileiką galime balsuodami interneto svetainėje http://www.gimtojizeme.lt/ NOMINANTAI nuorodoje http://www.gimtojizeme.lt/GzJa2014/Sileika.htm. Balsavimas vyksta iki balandžio 21 d. 24.00 val.
BALSAVIMAS NERIBOTAS, TAD GALIMA BALSUOTI DAUG KARTŲ.

Joomla templates by a4joomla