1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

DĖL KOMPOSTUOJAMŲ ATLIEKŲ VEŽIMO

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad šiais metais kompostuojamų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu ir nemokant papildomo mokesčio iš Utenos miesto individualių namų kvartalų prasidėjo anksčiau (gegužės mėnesį) nei įprastai, o baigsis lapkričio 22 d.


Pastebėta, kad gyventojai maišus su žaliosiomis atliekomis atneša bet kurią savaitės dieną. Norime atkreipti dėmesį, kad maišai su kompostuojamomis atliekomis prie gatvių turi būti pastatyti iki 8 val. šių atliekų surinkimo dieną, bet ne anksčiau kaip 18 val. kompostuojamų atliekų surinkimo dienos išvakarėse. Pastačius maišus su žaliosiomis atliekomis kitu laiku, už kompostuojamų atliekų vežimą bus skaičiuojamas mokestis kaip už mišrių komunalinių atliekų vežimą. Kompostuojamos atliekos vežamos kitą dieną po mišrių komunalinių atliekų išvežimo ir nesumaišytos su kitomis atliekomis.
Atliekų turėtojai žaliąsias atliekas taip pat gali kompostuoti savo privačių valdų teritorijoje arba jas nuvežti į kompostavimo aikštelę, esančią prie Utenos regiono nepavojingų atliekų sąvartyno (Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r.).

Joomla templates by a4joomla