1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Didelių gabaritų atliekų surinkimas

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad yra sudarytas pavojingų, didelių gabaritų atliekų ir kitų antrinių žaliavų surinkimo apvažiavimo būdu grafikas. Grafike pažymėta kuriomis dienomis Utenos rajono seniūnijose ir Utenos mieste bus vežamos pakuotės atliekos iš individualių pakuočių konteinerių ir stiklo atliekos iš individualių pakuočių konteinerių Utenos mieste. Atliekų surinkimo grafiką rasite savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt rubrikoje ,,Aplinkos apsauga/Atliekų tvarkymas/Didelių gabaritų atliekų surinkimas".
Primename, kad Utenos raj. veikia atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelė, esanti Sąvartyno g. 5, Mockėnų kaime, Utenos rajone, (tel. 8 389 69 001) bei didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė, esanti Rašės g. 4, Utenoje (tel. 8 670 94 517, išeiginėmis – 8 389 69 761), kuriose iš gyventojų nemokamai surenkamos:
▪ pakuotės atliekos (stiklinės, popierinės ir kartono, plastikinės, metalinės ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje;
▪ elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
▪ didelių gabaritų atliekos: buitinė technika, baldai, lengvųjų automobilių, motociklų ir dviračių padangos ir kt.;
▪ pavojingos atliekos: liuminescencinės lempos , akumuliatoriai, panaudoti tepalai, galvaniniai elementai ir kt.
Prieš pristatant savo transportu atliekas į šias aikšteles rekomenduojame kreiptis nurodytais telefono numeriais. Atkreipiame dėmesį, kad šios atliekos turi būti nesumaišytos su mišriomis komunalinėmis atliekomis.

 

BUITYJE SUSIDARANČIŲ ATLIEKŲ SURINKIMO UTENOS MIESTE IR RAJONE GRAFIKAI  2019 m. >>>

 

Joomla templates by a4joomla