1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kovingas, „proginis“ ir turtingas taškų „Juventus“ ir „Lietuvos ryto“ susitikimas

IMG 8997Utenos „Juventus" komandos susitikimas su „Lietuvos rytu" nebuvo labai džiuginantis: „Juventus" savo varžovams nusileido rezultatu 92:104. Bet uteniškių kovingumas, atkaklumas, siekiant pergalės, ir užsidegimas glostė visų tądien į Utenos daugiafunkcį sporto centrą atėjusių žiūrovų širdis.
Vilties, kad „Juventus" gali dar kartą nugalėti „Lietuvos rytą", suteikė pirmas ir paskutinis kėliniai. Simo Buterlevičiaus pataikytas pirmasis tritaškis metimas uždegė žalią šviesą atkakliai kovai. „Lietuvos ryto" krepšininkai nuo kovingai nusiteikusios „Juventus" komandos gynėsi tritaškiais. Ir jiems sekėsi. Vilniečiai buvo pasiekę net 20 taškų persvarą. Uteniškiai tą skirtumą po truputį mažino, bet pasivyti „Lietuvos rytą", o juo labiau aplenkti „Juventus" krepšininkams nepavyko.


Kovingumas aikštelėje pasireiškė ir šiek tiek kitaip. Ketvirtajame kėlinyje aistros pasiekė aukščiausią laipsnį ir krepšininkų nervai neišlaikė: tarpusavyje susistumdė Kenny Gainesas ir Mindaugas Girdžiūnas. Komandų žaidėjai puolė padėti savo draugams. Teisėjams teko skirti ir raminti įsiaudrinusius krepšininkus. Abiems peštukams buvo skirtos pražangos.
„Juventus" ir „Lietuvos ryto" susitikimą neeiliniu pavadinti galima ne vien dėl jo kovingumo ir įmestų taškų gausos. Rungtynes galima pavadinti ir proginėmis, nes tądien draugėn „supuolė" net trys progos. Pirmoji: varžybos vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse. Todėl visi, atėję į rugtynes, galėjo dalyvauti akcijoje: pasirašyti simbolinę Nepriklausomybės deklaraciją, kuri vėliau, pasak organizatorių, bus įteikta Lietuvos Šimtmečio sekretoriatui. Krepšinio mėgėjai nepraėjo pro arenos fojė iškabintą deklaraciją: pasirašinėjo ir parašais netrukus buvo užpildyta visa deklaracija.
Antroji, „Juventus" krepšinio fanų klubas „Raudonieji velniai" šventė savo septintąjį gimtadienį. Krepšininkai „Raudoniesiems velniams" įteikė labai reikalingą dovaną: pilną dėžę marškinėlių. Dėžę, papuoštą raudonu kaspinu, atsiėmė vienas iš „Raudonųjų velnių" įkūrėjų, kurie dažnai pavadinami fanų klubo signatarais, Algirdas Vilutis.
Trečioji, Lietuvos šimtmetis tądien buvo paminėtas ir dalinant žiūrovams varškės sūrelius. Tai – vieno didžiausių „Juventus" rėmėjų – AB „Rokiškio sūris" – dovana. Iš viso buvo išdalinta šimtas sūrelių.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla