1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenio aikštėje – įspūdingas šviesos, šešėlių ir spalvų šokis

Utenos rajono savivaldybė kviečia miesto ir rajono gyventojus bei svečius į iškilmingus ir įsimintinus Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo renginius.
Vasario 15-oji yra skirta savivaldos Utenos krašte kūrėjui, Vasario 16-osios akto signatarui Steponui Kairiui atminti. Savivaldos kūrėjui pagerbti yra rengiama mokslinė konferencija (14 val.) ir paminklinės lentos atidengimas ant Utenos kraštotyros muziejaus fasado (16 val.)
Vasario 16-osios akcentas – Utenos krašto garbės piliečių vardo suteikimas, nusipelniusių Utenos kraštui politikų ir visuomenės atstovų pagerbimas bei šventinis koncertas. Šventė vyks Utenos daugiafunkciame sporto centre 16 val.


Vienas įspūdingiausių reginių – šviesos instaliacijos Utenio aikštėje. Tai – šviesos menininko Alvydo Buinausko pristatomas įspūdingas šviesos ir šešėlių žaismas ant Utenos kolegijos Medicinos fakulteto pastato. Šviesos menininko sukurtos instaliacijos akiai įprastus vaizdus pavers įspūdingais ir ilgam įsimenančiais šedevrais.
Vasario 15-ąją įspūdinga šimtmečiui skirta šviesos instaliacija bus galima gėrėtis nuo 18 val. iki 24 val.
Kviečiame uteniškius ir miesto svečius vasario 15 d. 18 val. ateiti į Utenio aikštę pasigrožėti šviesos, šešėlių ir spalvų šokiu. Nepamirštamas įspūdis garantuojamas. Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti visuose Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio renginiuose, vyksiančiuose Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, Utenos kraštotyros muziejuje, Utenos kultūros centro dailės galerijoje, Utenos daugiafunkciame sporto centre, Utenos rajono savivaldybės administracijoje.
Iki susitikimo renginiuose!

Joomla templates by a4joomla