1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Paskelbtas miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursas

laikrodis eUtenos rajono savivaldybės administracija paskelbė miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursą.
Konkurso uždavinys – sukurti Utenos miesto laikrodį. 
Konkurso darbai pateikiami iki 2018 m. gegužės 31 d. 10.00 val. Utenos rajono savivaldybės administracijai ir nuo 2018 m. birželio 1 d. bus eksponuojami Utenos rajono savivaldybės administracijos patalpose, ten pat vyks viešas projektų svarstymas. Apie viešo projektų svarstymo datą informuosime papildomai. 

Konkurso medžiaga yra paskelbta CVPIS: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-620145

Interaktyvus orientacinis žaidimas dviratininkams pėstiesiems ir raiteliams

0001 (1)

Lietuvos ir Prancūzijos menininkų paroda „Susitikimas ant tilto“

30171955 10216355236021275 7144335545979068599 oKetvirtadienį Utenoje buvo atidaryta prancūzų ir lietuvių kūrėjų darbų paroda „Susitikimas ant tilto". Parodos atidaryme dalyvavo vienas žymiausių aštuntojo dešimtmečio tapytojų prof. Arvydas Šaltenis ir uteniškė dailininkė Jūratė Mitalienė, muzikavo Utenos meno mokyklos mokiniai. Prof. A. Šaltenis meno gerbėjams pristatė tarptautinį projektą „Susitikimas ant tilto/ Rendez-vous sur ie pont". Utenos kultūros centro Dailės galerijoje savo darbus eksponuoja dailininkai Isidore Krapo, Christophe Massé, Franck Garcia (Prancūzija), Arvydas Šaltenis, Jūratė Mitalienė, Lilija Puipienė, Edita Rakauskaitė, Romualdas Balinskas (Lietuva). Utenos kultūros centro Dailės galerijos vadovė Falmira Sinicienė pastebi, kad ekspozicija sudaryta iš kūrinių, kurie žadina vaizduotę: skirtingų menininkų išraiškos priemonės įtakoja tam tikrą šiuolaikinio meno suvokimą, dailininkų pasaulėžiūra kviečia į savitą kultūros pažinimą. Paroda veiks iki gegužės 3 d. Kviečiame apsilankyti.

KVIEČIAME Į SEMINARĄ

programa

Merą Alvydą Katiną egzaminavo mažieji žurnalistai

IMG 4428Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną žiniasklaidos priemonių atstovai aplanko dažnai. Vieni atvyksta su klausimais straipsniui apie įvairius savivaldybės reikalus, kiti – siekdami gauti interviu, treti – susitarti dėl bendradarbiavimo ir savivaldybės veiklos viešinimo. Bet balandžio 19 d. Utenos rajono savivaldybės merą aplankė ypatingi žurnalistai, kuriuos labiau tiktų pavadinti net ne jaunaisiais, o tiesiog mažaisiais, nes tądien susipažinti su Utenos rajono savivaldybės veikla, miesto perspektyvomis po 25 metų, mero darbu panoro Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis" vaikučiai.

Skaityti daugiau...

Utenos kultūros centro „Žaliaduonių“ teatras pakvietė į premjerą

128

„Mes taip užsidarome savo mažuose pasaulėliuose, kad nebepastebime, nebeprisimename mums artimų žmonių. Tarsi jie būtų mums duoti, kaip savaime suprantami. O juk jų gali ir nebūti... juk tai didžiausia dovana, kokią tik galime gauti. Dažnai numetame ją į atokiausią kampą, vietoj to, kad skirtume pačią šviesiausią savo širdies kertelę... O kas pasikeistų, jei žinotum, kad tuos, kuriuos myli, matai paskutinį kartą?.." – šiais žodžiais Utenos kultūros centro „Žaliaduonių" teatro režisierius Šarūnas Kunickas kreipiasi į žiūrovą. Perpildyta Utenos Kultūros centro didžioji salė, žiūrovų ovacijos, gėlės ir linkėjimai teatralams, liudija, kad uteniškiai savąjį teatrą brangina. Su premjera, mielieji

Skaityti daugiau...

Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja

skelbimas i laikrasti

Graži užpalėno Edvardo Žilio iniciatyva

30167629 2014600318752770 2687144723342194271 oUžpalietis verslininkas Edvardas Žilys ėmėsi gražios iniciatyvos, savo lėšomis atnaujino Užpalių Krokulės (Lygamiškio) šaltinio aplinką. Per dvi savaites, su būriu užpaliečių, suderinęs planuojamus veiksmus su Utenos rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus paveldosaugininku Arvydu Mitalu ir Užpalių seniūnijos seniūnu Eugenijum Keraminu, pagražino legendomis apipintą vietą. Kad žmonėms būtų patogiau prieiti prie šaltinio, sutvarkė akmeninius laiptus, sutvirtino šlaitą, atnaujino tvorą bei sutvarkė aplinką.

Skaityti daugiau...

Utenos rajono savivaldybė skelbia konkursą

logoUtenos rajono savivaldybė  skelbia konkursą savivaldybės viešosios įstaigos Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (Aukštakalnio g. 5, Utena, kodas 283839950 ) direktoriaus pareigoms eiti (viešosios įstaigos Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigybės aprašymas).

Skaityti daugiau...

2018 m. balandžio 25 d. kviečiame į seminarą „Savivaldybės viešųjų pastatų modernizavimas“

2018 04 25 modernizavimas

Joomla templates by a4joomla