1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Nemokamas kino seansas Utenoje: tapytas filmas apie Vincentą Van Goghą

KK18 Utenoje

Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario" filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas" atvyksta į Uteną. Rugpjūčio 9 d. 21.30 val. Vyžuonos parko amfiteatre įvyksiančio nemokamo seanso žiūrovai išvys pirmą kino istorijoje tapytą filmą apie visame pasaulyje garsaus dailininko Vincento Van Gogho gyvenimą. Filmas bus rodomas lietuviškai įgarsintas, tad žiūrint nereikės skaityti titrų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame

skelbimas-kvietimas 2018

Utenos motokrosininkai ir motokroso trasa ruošiasi Lietuvos čempionatui

Utenos rajono savivaldybė informuoja, kad motokroso trasa, esanti Alių kaime, šiuo metu yra uždaryta, nes joje vyksta rekonstravimo darbai ruošiantis Lietuvos motokroso čempionato V etapo varžyboms. Minėtos varžybos vyks miesto šventės metu, rugsėjo 8–9 dienomis. Vykstant darbams, trasą testuoja sportininkai.
Motokroso trasą sportininkams planuojama atidaryti likus trims savaitėms iki čempionato. Naudotis trasa bus galima pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.00 val. iki 20.00 val., o šeštadieniais–sekmadieniais – nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Likus savaitei iki čempionato trasa vėl bus uždaryta. Po čempionato sportininkai su specialiais leidimais galės treniruotis nurodytu laiku.

Vaikų popchoras „Žiogas“ įvertintas tarptautiniame festivalyje-konkurse Sakartvele

20180708 184447(0)

Linos Garūbienės vadovaujamame kolektyve "Žiogas" malonios džiugesio akimirkos. Šio kolektyvo kelios grupės praėjusią savaitę dalyvavo tarptautiniame konkurse-festivalyje Sakartvele (buvusi Gruzija) ir į Uteną atvežė net 3 laimėjimus! Merginų kvartetui buvo įteiktas pagrindinis Gran Prix prizas, berniukų kvartetas ir solistė Liepa iškovojo pirmas vietas savo grupėse. Nuoširdžiai sveikiname visą „Žiogo" komandą garsinant Utenos kraštą!

Daugiau nuotraukų >>>

Mokyklose ir jų teritorijose šeimininkauja statybininkai

IMG 5440

Naujieji mokslo metai – ne už kalnų. Tad mokyklose – pats darbų įkarštis. Tik jose mokinius ir mokytojus pakeitė statybininkai, remontuojantys klases, koridorius, kabinetus. Rugsėjį mokyklos mokinius ir mokytojus pasitiks atsinaujinusios ir pagražėjusios.

Skaityti daugiau...

Socialinė parama mokiniams

Primename, kad nuo 2018 m. liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams – paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo 2018–2019 mokslo metais – priėmimas.

Dėl socialinės paramos mokiniams Utenos rajono savivaldybės teritorijoje deklaruojantys gyvenamąją vietą asmenys kreipiasi į seniūniją, kurioje deklaruoja gyvenamąją vietą, o deklaruojantys gyvenamąją vietą Utenos mieste - į Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyrių (Utenio a.4. Utena).

Skaityti daugiau...

Rugpjūčio mėnesį bus renkami nereikalingi dideli daiktai

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad rugpjūčio mėnesį Utenos mieste ir rajone apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje. Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės administracijos interneto svetainėje http://www.utena.lt/images/2017_Naujienos/GRUODIS/2017_12_27/2018.pdf.

Skaityti daugiau...

Multifunkcė aikštelė laukia uteniškių

Sportuoti netingintiems ir mėgstantiems judrų gyvenimo būdą uteniškiams – gera žinia. K. Donelaičio gatvėje esanti multifunkcė aikštelė, kurį laiką buvusi užrakinta, plačiai atveria vartus visiems. Nuo šiol aikštelė yra atvira ir laukia norinčių pabėgioti, pažaisti kamuoliu ar šiaip pasimankštinti. Maža to: sportuoti multifunkcėje aikštelėje galima nemokamai.
Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys, aikštelė atvira kasdien nuo 8 val. iki 21 val. Tad belieka apsirengti sportine apranga, apsiauti sporto bateliais ir skubėti į multifunkcę aikštelę.

Informacija šeimoms, auginančioms vaikus su sunkia negalia

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. A1-360 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašo patvirtinimo" patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašas.

Skaityti daugiau...

Utenos rajono savivaldybės administracija perka dviejų kambarių butus

Pirkimas vykdomas vadovaujantis 2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1036 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimo Nr. 841 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo" pripažinimo netekusiu galios tvarkos aprašu.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla