1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

VGTPT KVIEČIA REGISTRUOTIS PSICHOLOGUS, NORINČIUS PADĖTI APKLAUSTI VAIKUS BAUDŽIAMAJAME PROCESE

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.
Numatoma registravimą rengti etapais. Pirmame etape į sąrašą pageidaujantis būti įrašytas psichologas turi:

turėti psichologijos studijų krypties bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius arba lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją;
nebūti pripažintas kaltu už nuskalstamas veikas, dėl kurių nustatyti darbo apribojimai Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatyme.

Skaityti daugiau...

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO POTVARKIS

logoDĖL APDOVANOJIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ATMINIMO ŽENKLAIS IR PADĖKA

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 20 straipsnio 4 dalimi:
1. A p d o v a n o j u Utenos rajono savivaldybės atminimo ženklais ir Utenos rajono savivaldybės mero padėka šiuos asmenis:
1.1 Jolitą Mišinytę, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoją, už nuoširdų, pasiaukojantį, atsakingą darbą;
1.2 Vidą Butiškienę, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro gydytoją odontologę, už nuoširdų, pasiaukojantį, atsakingą darbą;
1.3 Rasą Kepalienę, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojo odontologo padėjėją, už nuoširdų, pasiaukojantį, atsakingą darbą;
1.4 Ireną Kviklienę,VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro bendruomenės slaugytojai už nuoširdų, pasiaukojantį, atsakingą darbą;

Skaityti daugiau...

Švarinimosi akcija „Darom" 2018

30806007 2016318968580905 4864652791795222216 oŠeštadienį Lietuvoje vyko visuotinė švarinimosi akcija „Darom", kuri neaplenkė ir Utenos rajono. Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėjos Rositos Deveikienės, Utenos miesto, seniūnijų miestelių ir kaimų gyventojai rinko šiukšles, krovė viską į krūvas ir džiaugėsi drauge prisidėję prie savojo krašto gražinimo. Skaičiai rodo, kad Utenos rajono savivaldybėje 2018 m. akcijoje „Darom" dalyvavo 948 dalyviai (2017 m – 685), surinkta atliekų apie 34 t (2017 m- 43,9 t), padangų 5,5 t (2017 m. –4 t), kitos- 0,4 t.

Skaityti daugiau...

KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL 2014-2020 KPP PROGRAMOS PRIEMONĖS VEIKLOS SRITĮ ,,PARAMA SMULKIEMS ŪKIAMS“

KPagal veiklos sritį „Parama smulkiems ūkiams" ES parama smulkiems ūkiams skiriama žemės ūkio produktų gamybai ir žemės ūkio produktų, pagamintų (išaugintų) valdoje apdorojimui (rūšiavimui, pakavimui ir t. t.), perdirbimui ir teikimui rinkai.
Paraiškos gauti ES paramą smulkiam ūkiui 2018 m. renkamos nuo gegužės 2 d. iki birželio 29 d.
Pagal šią veiklos sritį ES parama smulkiems ūkiams skiriama veikiančiam ūkiui (kuris ne mažiau kaip paskutiniuosius metus iki paramos paraiškos pateikimo metų deklaruoja pasėlius ir (arba) registruoja gyvulius), kurio ekonominis dydis, išreikštas standartine produkcija, yra ne mažesnis kaip 4 000 Eur ir ne didesnis kaip 7 999 Eur.

Skaityti daugiau...

Balandžio 28 Utenio aikštėje miestą linksmins „Didžioji pavasarinė mugė“

mugiu iliustracija (2)Jau balandžio 28 dieną, šeštadienį, Uteną pasieks išskirtinė šventė – „Didžioji pavasarinė Utenos mugė". Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta – viskas vienoje vietoje „Didžiojoje pavasario mugėje"! Utenio aikštė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų, medaus džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko.

Skaityti daugiau...

Patvirtintas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti skirtų papildomų valstybės biudžeto lėšų paskirstymas

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 ir 5 punktais, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. A1-345 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektui vykdyti skirtų lėšų pervedimo ir naudojimo sutarties formos patvirtinimo", 65² punktu ir atsižvelgdamas į papildomai skirtas valstybės biudžeto lėšas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr. AĮ-415 „Dėl papildomų lėšų skyrimo socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti" patvirtino Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti skirtų papildomų lėšų paskirstymą.
Papildomos lėšos skirtos projektams >>>

Valstybės atkūrimo šimtmečiui moksleiviai pasodino ąžuoliuką

123Prisijungdami prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimo sodinti ąžuoliukus ir LMS „100 gerų darbų Lietuvai" projekto, balandžio 20 d. Utenos LMS atstovai Valstybės atkūrimo šimtmečio garbei miesto sode pasodino ąžuolą, jėgos ir stiprybės simbolį. „Džiaugiamės, kad minėdami Valstybės atkūrimo šimtmetį, nors ir mažais darbais, bet prisidedame prie savo krašto puoselėjimo "– sako Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Glorija Šermukšnytė. Akcijoje dalyvavę Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė ir Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus specialistas Paulius Čyvas, pasidžiaugė gražia iniciatyva ir padėkojo UAB „Utenos komunalininkas" darbuotojams už pagalbą, o moksleiviams už įprasmintą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Daugiau nuotraukų >>>

Paskelbtas miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursas

laikrodis eUtenos rajono savivaldybės administracija paskelbė miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursą.
Konkurso uždavinys – sukurti Utenos miesto laikrodį. 
Konkurso darbai pateikiami iki 2018 m. gegužės 31 d. 10.00 val. Utenos rajono savivaldybės administracijai ir nuo 2018 m. birželio 1 d. bus eksponuojami Utenos rajono savivaldybės administracijos patalpose, ten pat vyks viešas projektų svarstymas. Apie viešo projektų svarstymo datą informuosime papildomai. 

Konkurso medžiaga yra paskelbta CVPIS: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-620145

Interaktyvus orientacinis žaidimas dviratininkams pėstiesiems ir raiteliams

0001 (1)

Lietuvos ir Prancūzijos menininkų paroda „Susitikimas ant tilto“

30171955 10216355236021275 7144335545979068599 oKetvirtadienį Utenoje buvo atidaryta prancūzų ir lietuvių kūrėjų darbų paroda „Susitikimas ant tilto". Parodos atidaryme dalyvavo vienas žymiausių aštuntojo dešimtmečio tapytojų prof. Arvydas Šaltenis ir uteniškė dailininkė Jūratė Mitalienė, muzikavo Utenos meno mokyklos mokiniai. Prof. A. Šaltenis meno gerbėjams pristatė tarptautinį projektą „Susitikimas ant tilto/ Rendez-vous sur ie pont". Utenos kultūros centro Dailės galerijoje savo darbus eksponuoja dailininkai Isidore Krapo, Christophe Massé, Franck Garcia (Prancūzija), Arvydas Šaltenis, Jūratė Mitalienė, Lilija Puipienė, Edita Rakauskaitė, Romualdas Balinskas (Lietuva). Utenos kultūros centro Dailės galerijos vadovė Falmira Sinicienė pastebi, kad ekspozicija sudaryta iš kūrinių, kurie žadina vaizduotę: skirtingų menininkų išraiškos priemonės įtakoja tam tikrą šiuolaikinio meno suvokimą, dailininkų pasaulėžiūra kviečia į savitą kultūros pažinimą. Paroda veiks iki gegužės 3 d. Kviečiame apsilankyti.

Joomla templates by a4joomla