1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kvietimai protezuoti – gyventojams patogesniu būdu

ligoniuPanevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) baigė išsiųsti šių metų III ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Pirmą kartą ketvirčio kvietimai buvo išsiųsti ne vienu metu, o dalimis kiekvieną mėnesį – liepą, rugpjūtį ir rugsėjį.

Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Sigita Paulauskienė teigia, kad naujo siuntimo būdo imtasi siekiant, kad gyventojams dantų protezavimo paslaugos būtų prieinamesnės. Kai vienu metu nemažai laukiančiųjų eilėje gaudavo kvietimus, rajonuose, turinčiuose nedaug specialistų, teikiančių šią paslaugą, būdavo problemų per nustatytą 3 mėn. laikotarpį suspėti kreiptis į gydytoją dėl paslaugos teikimo. Dėl to dalis gyventojų turėdavo rašyti prašymą atidėti dantų protezavimą.

Skaityti daugiau...

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „DĖL BAZINĖS MOKYKLOS SKYRIMO“

Coat of arms of Utena (Lithuania)Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos 29 straipsnio 5 dalimi, 8 dalies 2 punktu ir Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2006 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. ISAK-2391 ,,Dėl Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo ir Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo", 51 punktu:
1. Skiriu Utenos ,,Saulės" gimnaziją 2019 m. brandos egzaminų sesijos bazine mokykla.
2. Pavedu Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjai Monikai Makaveckienei šį įsakymą paskelbti savivaldybės viešojo informavimo priemonėse.
3. Nurodau, kad šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Europos judumo savaitė

europos-judrioji-savaitc497-450x3001Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis organizuojama Europos judumo savaitė, kurios tikslas – mažinti transporto spūstis ir oro taršą miestuose, skatinti žmones išbandyti įvairius judumo sprendimus: važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis. Šių metų tema - ,,Pasirink ir judėk", o šios savaitės akcentas - ,,Diena be automobilio".
Kviečiame visus 2018 m. rugsėjo 20 d. į dviračių žygį, skirtą Europos judumo savaitei paminėti. Dviračių žygio dalyviai rinksis ir išvyks 16.30 val. iš Utenio aikštės ir vyks iki Šiaudinių kaimo ir atgal. Dviračių dalyvių laukia staigmenos.

APLINKOSAUGINIS KONKURSAS „KITA FORMA“

kita forma plakatas 2018"Kita forma" - tai aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas ugdyti mūsų jautriausios visuomenės dalies - vaikų ir jaunimo ekologinį sąmoningumą. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir ugdymo įstaigų interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų nebereikalingų atliekų).

Skaityti daugiau...

Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdyje

IMG 8520 (Custom)Įvykusiame Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdyje buvo aptarti aktualūs jaunimui klausimai, susiję su Utenos kultūros centro tęstiniu bendravimu ir bendradarbiavimu su rajono jaunimu, Utenos rajono jaunimo reikalų tarybos pozicijos išsakymu dėl balsavimo nuo 16 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose, sporto erdvių kokybe ir renovacijos poreikiu, Utenos rajono savivaldybės svetaine globali.utena.lt.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 12 d. Jelgavoje vyko bendra konferencija, kuri buvo organizuota projekto „C-System“ ribose

logo2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa

Pasienio saugumo stiprinimo srityje bendradarbiauja ne tik Latvijos ir Lietuvos teisėsaugininkai, bet ir veikia du skirtingi Latvijos – Lietuvos projektai „Civilinės saugos sistemos tobulinimas Jelgavos ir Šiaulių miestuose (C-System) " ir „Sinergetinės saugumo platformos sukūrimas rytinėje Latvijos ir Lietuvos sienos dalyje". Rugsėjo 12 d. Jelgavoje vyko bendra konferencija, kuri buvo organizuota projekto „C-System" ribose.

Skaityti daugiau...

Pirmasis ambasadorius neverks, o stengsis į Uteną privilioti investuotojų iš viso pasaulio

IMG 8566 (Custom)Rugsėjo 18 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas įteikė pirmąjį ambasadoriaus ženkliuką ir pažymėjimą pirmajam iš septynių Utenos ambasadoriui užsienyje. Šis laimingasis – Laurynas Katinas, šiuo metu verslo vadybą studijuojantis Jungtinėje Karalystėje.

Skaityti daugiau...

VšĮ Aleksandro Stulginskio universitetas kviečia į mokymus

Skelbimas

Skelbiame Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo „Dėl Vyžuonų miestelio teritorijos bendrojo plano koregavimo ir planavimo tikslo nustatymo" pakeitimo" projektą

Planuojama koreguoti Vyžuonų miestelio teritorijos bendrojo plano, patvirtinto Utenos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. rugpjūčio 27 d. sprendimu Nr. TS-234 „Dėl Utenos rajono savivaldybės dalies – Vyžuonų miestelio teritorijos bendrojo plano patvirtinimo", sprendinius.

Bendrojo plano koregavimo tikslas – ribų tarp funkcinių zonų koregavimas.

Skaityti daugiau...

BUDINČIŲ GLOBOTOJŲ, GLOBĖJŲ (RŪPINTOJŲ) ŠEIMŲ, ŠEIMYNŲ IR VAIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS INSTITUCIJŲ, SUTINKANČIŲ PRIIMTI LIKUSĮ BE TĖVŲ GLOBOS VAIKĄ BET KURIUO PAROS METU, SĄRAŠAS

lentele

Joomla templates by a4joomla