1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos rajono savivaldybės administracija perka dviejų kambarių butus

Pirkimas vykdomas vadovaujantis 2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1036 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimo Nr. 841 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo" pripažinimo netekusiu galios tvarkos aprašu.

Skaityti daugiau...

Ūkininkai raginami susitvarkyti deklaruojamos žemės dokumentus

Ūkininkai, šiemet deklaravę žemės ūkio naudmenas bei kitus pasėlius, buvo įspėti, kad neatnaujinę valdos duomenų iki spalio 1 d. praras teisę gauti avansines tiesiogines išmokas. Atkreipiame dėmesį, kad įvertinus tai, jog dėl Lietuvą užklupusios sausros dažnam ūkininkui pritrūks apyvartinių lėšų, buvo priimtas sprendimas šiais metais avansinės išmokas mokėti visiems ūkininkams įprasta tvarka.

Skaityti daugiau...

Ona - liepos karalienė

Onines 2018, plakatas

15-ojo gimtadienio proga - „Žalčio“ vardas

vyzuonu

2018 m. liepos 14 d., šeštadienį, Utenos Šaulių namuose vyko iškilmingas renginys, pažymintis Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės Utenos šaulių 909-osios kuopos 15 gyvavimo metus. Šventėje susirinko platus sveikintojų ir svečių būrys. Pasveikinti kuopos atvyko Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Jis įteikė kuopai Utenos rajono herbą linkėdamas ne tik garbingai laikytis duotos priesaikos, bet ir toliau aktyviai veikti dėl mūsų krašto gerovės.

Skaityti daugiau...

Kvietimas prisijungti prie projekto

Kvietimas prisijungti prie projekto

Utenos rajonas didžiuojasi aukščiausius įvertinimus gavusiais mokiniais


37002211 2065551413657660 2546011464372584448 o
Baigėsi 2017/2018 mokslo metai, įsibėgėja vasara, baigėsi ir brandos egzaminų vajus. Prasideda ir atestatų teikimo šventės Utenos rajono gimnazijose.
Džiugu, kad kaip ir kiekvienais metais geriausiųjų pagerbimas neaplenkia mūsų Utenos rajono savivaldybės. Tokia šventė vyko ir 2018 m. liepos 13 d., penktadienį. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje susirinko ne vienas pagarbos ir pasigėrėjimo vertas abiturientas. Šiais mokslo metais jų yra net 18, o gavusių iš brandos egzaminų šimtukus, -23. Šiais metais anglų kalbos aukščiausius įvertinimus gavo 15 moksleivių, lietuvių kalbos ir literatūros -1, rusų kalbos -2, matematikos -2, informacinių technologijų -1, istorijos -1, geografijos -1.

Skaityti daugiau...

Utenoje vyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis


37033833 2064726037073531 3450609809739481088 o

2018 m. liepos 12 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Utenos regiono plėtros posėdis, kurio darbotvarkėje buvo nagrinėjami regionui aktualūs klausimai. Posėdyje dalyvavo ir nauji nariai, kurie buvo pristatyti tarybai: Nerijus Čepauskas, Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Utenos apskrities skyriaus vedėjas; Artūras Bernatavičius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas; Vytautas Samsonas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovas; Irina Šeršniova, Lietuvos darbdavių konfederacijos atstovė; Inga Šidlauskienė, VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras" atstovė; Vytautas Šlaustas, Visagino savivaldybės tarybos narys; Valdas Trinkūnas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovas; Linas Žabaliūnas, Lietuvos verslo konfederacijos atstovas. Tarybos posėdžiui pirmininkavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Utenos regiono plėtros tarybos posėdyje buvo nagrinėjami 8 darbotvarkės klausimai.

Skaityti daugiau...

Utenos rajono savivaldybės administracija perka būstus socialiniam fondui plėtoti

ESFIVP-I-1Pirkimas vykdomas vadovaujantis 2017 m. gruodžio 13 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1036 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimo Nr. 841 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo" pripažinimo netekusiu galios tvarkos aprašu.
Perkančioji organizacija: Utenos rajono savivaldybės administracija, kodas 188710442, Utenio a. 4, Utena, tel. (8 389) 63535, (8-389) 48693, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skaityti daugiau...

Laimės miesto laimingi žmonės negailėjo visai Lietuvai dovanoti laimę ir sveikatą

 

IMG 5336 (Custom)Šiandien, liepos 11 d., Utenio aikštėje nuo pat ryto šurmuliavo gausus būrys uteniškių. To kaltininkas – Nacionalinis kraujo centras, pakvietęs Utenos rajono gyventojus dalyvauti Neatlygintos kraujo donorystės turo po Lietuvą akcijoje. Ir ne vien dalyvauti, bet padovanoti savo kraujo tiems, kuriems labiausiai jo reikia.
Uteniškiai išgirdo kvietimą. Kaip sakė turo rengėjai, uteniškių atėjo tiek, kad reikėjo siųsti automobilį į Vilnių atvežti papildomų priemonių. O žmonių prie Nacionalinio kraujo centro palapinės gausiai būriavosi iki pat 18 val., kai akcija buvo baigta.

Skaityti daugiau...

Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono savivaldybėse bus gerinama senjorų socialinė priežiūra


147Šešiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono savivaldybėse bus gerinama socialinės priežiūros namuose teikiamų paslaugų kokybė. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Senjorų socialinė integracija" (Aging in Comfort (Nr.LLI-341).
Socialinės priežiūros namuose teikiamų paslaugų kokybė bus gerinama:

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla