1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

PRADĖTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „VIEŠOSIOS INFRASTRUKTŪROS PRIE KROKULĖS ŠALTINIO SUKŪRIMAS, SIEKIANT PAGERINTI GAMTOS PAMINKLO PASIEKIAMUMĄ IR PRITAIKYMĄ BENDRUOMENĖS POREIKIAMS“

1       2

Utenos rajono Užpalių miestelyje Krokulės gatvė yra labai svarbi miestelio bendruomenei, kadangi šioje gatvėje yra 3 svarbūs objektai: Lygiamiškio piliakalnis, akmuo „Laumės valtis" ir Šventas Krokulės šaltinis. Prie šių miestelio bendruomenei svarbių objektų vyksta tradicinės miestelio šventės ir renginiai, kurie kiekvienais metais pritraukia vis daugiau miestelio gyventojų ir svečių iš viso Utenos rajono.

Skaityti daugiau...

PRADEDAMAS RENGTI VYŽUONAIČIO PARKO TERITORIJOS DETALUSIS PLANAS

Planavimo organizatorius: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius, Utenio a. 4, 28503 Utena, tel. (8 389) 61620, el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Planavimo pagrindas: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 9 d. įsakymas Nr. AĮ-259 „Dėl Vyžuonaičio parko teritorijos detaliojo plano rengimo organizavimo ir planavimo tikslų nustatymo"

Planuojamos teritorijos vieta: Vyžuonaičio parko teritorija, Utenos miesto teritorijos bendrajame plane funkcinė zona Nr. 2.10.

Skaityti daugiau...

2018 m. spalio 25 d. nemokamos teisinės konsultacijos Lietuvos teismuose

2018 teisines konsultacijos

Savivaldybės vadovai lankėsi Utenos statybiniuose objektuose

IMG 9236 (Large)Š. m. spalio 18 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, administracijos direktorius Jonas Slapšinskas kartu su Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistu Vytautu Leika lankėsi miesto objektuose, kurių statybos ir remonto darbams daugiausia lėšų numatyta iš Savivaldybės biudžeto.
Pirmiausia apžiūrėtas Utenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka", kurio vienas korpusas jau kelios savaitės skendi dulkėse. Kaip Savivaldybės atstovams sakė įstaigos direktorė Dalia Bislienė, kurį laiką ir ugdytiniams, ir jų tėvams, ir darbuotojams teks patirti nepatogumų, tačiau jų kantrybė turėtų atsipirkti - baigus viso pastato atnaujinimą, jauki ir estetiška aplinka neabejotinai sudarys geresnes sąlygas pedagogams siekti kokybiškesnio vaikų ugdymo, o vaikams plėtoti savo gebėjimus.

Skaityti daugiau...

Nevyriausybinių organizacijų dėmesiui!

Utenos rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Utenos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 27 d. sprendimu Nr. TS- 244 patvirtintais Utenos rajono savivaldybės šeimos komisijos nuostatais, organizuoja atstovų atranką į Utenos rajono savivaldybės šeimos komisiją.
Šeimos komisijos veiklos tikslas – padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas, kuriant šeimai palankią aplinką savivaldybėje ir stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ar įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su šeimomis ar joms atstovaujančių.

Skaityti daugiau...

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

2018 10 SirutenaiVadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", LITGRID AB informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbių inžinerinių tinklų, skirstyklų ir priklausinių, pastatų naujos statybos ir esamų rekonstravimo projektavimą, kuriems Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba žemės sklype, kadastriniu Nr. 8260/0005:20 Sirutėnų k.v., esančiame Utenos r. sav., Sudeikių sen., Sirutėnų k., Santarvės g. 39, yra leidžiama.

Skaityti daugiau...

2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos “SYNERGY FOR SECURITY” projekto valdymo grupės suvažiavimas

logo

2018 m. spalio 24 d. Lietuvoje, Utenoje vyks Latvijos – Lietuvos pasienio bendradarbiavimo programos "SYNERGY FOR SECURITY" projekto valdymo grupės 4 suvažiavimas. Programoje planuojama visų projekto partnerių ataskaita apie praėjusiais metais atliktą veiklą, diskusija apie jau įvykdytus ir vykdomus darbus, apie galimas problemines situacijas ir jų sprendimus. Projekto partnerius priims Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas.
Projektą bendrai finansuoja Latvijos ir Lietuvos programa. Projekto pagrindinis partneris yra Latvijos Respublikos valstybinė policija.
Detalesnę informaciją apie projektą rasite čia:
http://www.utena.lt/index.php/projektai/2-uncategorised/3734-2014-2020-m-intereg-v-a-latvijos-ir-lietuvos-bendradarbiavimo-per-siena-programa
Susijusios nuorodos:
2014-2020 m. Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos interneto svetainė: www.latlit.eu
Oficiali Europos Sąjungos svetainė: www.europa.eu

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

2018 10 Kubiliai Projektiniai pasiulymai Page 10Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", statytoja R. P. informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus kitos (fermų) paskirties pastato projektavimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengtas detalusis planas ir statyba žemės sklype, kadastriniu Nr. 8217/0001:35 Juknėnų k.v., esančiame Utenos r. sav., Daugailių sen., Kubilių k., yra leidžiama.
Statytoja per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, paskelbimo dienos.

Skaityti daugiau...

Vyks Antikorupcijos komisijos posėdis

Informuojame, kad š. m. spalio 23 d. 16.00 val. Utenos rajono savivaldybės administracijos pasitarimų salėje (III a.) vyks Antikorupcijos komisijos posėdis, kurio darbotvarkėje numatyti tokie klausimai:
1. Dėl veiklos sričių, kuriose egzistuoja didelė korupcijos pasireiškimo tikimybė, išvados.
2. Dėl Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos atliktos analizės dėl nepotizmo intensyvumo savivaldybių administracijose.
3. Dėl kitų klausimų.

Antikorupcijos komisijos pirmininkas
Egidijus Puodžiukas

„Maisto banko" akcija apims šimtą Lietuvos miestų

2018 10 maisto bankas

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas" šį rudenį pažymės ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko" akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

„Dažnai girdime sakant, kad skurdo ir gerbūvio netolygus pasiskirstymas mūsų šalyje bado akis. Išties, miestuose aukojama ir maisto surenkama dosniau, tačiau nepriteklius labiausiai kamuoja atokesnių rajonų, kaimiškų vietovių gyventojus. Todėl turime ieškoti būdų, kaip geriau padėti šalies gilumoje ar pakraščiuose skurdžiau gyvenančioms šeimoms . Kasmet dalį didmiesčiuose paaukoto maisto išvežame dalinti į atokesnes gyvenvietes", – sako „Maisto banko" vadovė Deimantė Žebrauskaitė.
„Šimtas miestų ir miestelių – simbolinis siekis, iškeltas pažymint šiemet minimą atkurtos Lietuvos šimto metų sukaktį. „Maisto banko" akcijos savanoriai pasiruošę dirbti dar plačiau ir energingiau, kad gerumo vajus apimtų ir tas vietoves, kurios į labdaros rinkimą įtrauktos nebuvo. „Maisto banko" akcijoje pirmąkart sudalyvaus Kudirkos Naumiestis, Žagarė, Varniai, Troškūnai, Ariogala, Žemaičių Kalvarija ir kiti mažesni šalies miesteliai", - akcentuoja visuomenininkė.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla