1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Utenos tradicinių amatų centras „Svirnas“ kviečia

44079456 440934742977341 8699138649511428096 n

Spalio 18 d. nuo 13 iki 18 val. Utenos tradicinių amatų centre „Svirnas" Vilniaus dailiųjų amatų asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos tradicinių amatų centrais, pristato renginį „Netradicinis tradicijų marketingas: kūrybinės verslumo ir kūrybiškumo dirbtuvės".

Skaityti daugiau...

Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus valstybinės reikšmės krašto kelio rekonstravimą, kuriam Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba žemės sklype, kadastriniais Nr. 8240/7001:7 ir Naujasodžio k.v., yra leidžiama.
Statytojas per 3 darbo dienas prie statybos sklypo ribos turi pastatyti stendą su išvardinta informacija, kurį privaloma laikyti ne mažiau 10 darbo dienų nuo šio pranešimo savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt, paskelbimo dienos.

Skaityti daugiau...

VYKDOMAS PREVENCINĖS VEIKLOS PROJEKTAS „PRIKLAUSOMYBĖMS ̶ NE“

fotoUtenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius vykdo Nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinės veiklos srities projektą „Priklausomybėms − ne".
Spalio 1–9 d. projekto rengėjos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė ir vyr. specialistė Daiva Musteikienė lankėsi Utenos „Saulės" ir „Dauniškio" gimnazijose ir skaitė paskaitas mokiniams apie teisinę atsakomybę už alkoholio, tabako, psichotropinių medžiagų vartojimą ar turėjimą bei apie azartinius lošimus. Paskaitas išklausė 192 Utenos „Saulės", 77 „Dauniškio" gimnazijų mokiniai. Adolfo Šapokos gimnazijoje skyriaus darbuotojai lankysis ir skaitys paskaitas spalio 15–19 d. Moksleiviams po paskaitų yra padalinami projekto lėšomis įsigyti tušinukai.

Skaityti daugiau...

INFORMUOJAME, KAD PRADEDAMAS RENGTI UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KEITIMAS

Utenos logoPlanavimo organizatorius: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius. Utenio a. 4, LT- 28503 Utena, tel.: (8~389) 61620, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , interneto svetainė: www.utena.lt.
Plano rengėjas: UAB CityForm LT, S. Žukausko g. 4-108, LT-08224 Vilnius, Projekto vadovė – Giedrė Ratkutė Skačkauskienė, tel. 8 698 79972, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
Planavimo pagrindas – Utenos rajono savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 30 d. sprendimas Nr. TS-345 „Dėl Utenos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo", Utenos rajono savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 28 d. sprendimas Nr. TS-141, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gegužės 23 d. įsakymas Nr. AĮ-531.

Skaityti daugiau...

BUS JUNGIAMOS ELEKTROS SIRENOS

Š. m. spalio 17 d., 11 val. 52 min., vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, bus jungiamos elektros sirenos garsiniu signalu „Dėmesio visiems", taip pat gyventojams bus išsiųsti trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą.
Patikrinimo metu sirenos kauks 3 minutes. Joms nustojus kaukti, 11 val. 55 min., per Lietuvos radijo ir televizijos programas, vietinio radijo programą gyventojams bus skelbiama informacija ir rekomendacijos. Trumpųjų perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11 val. 52 min., ir tęsis iki 11 val. 58 min.

Skaityti daugiau...

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena

DSC 0529 (Large)Nuo 2007-ųjų metu Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų žmonių šventė, nes visi gyvename tam tikroje savivaldoje. Savivalda prasideda ne įstaigų kabinetuose - ji prasideda nuo bendruomenės, nuo kiekvieno iš mūsų. Vietos savivaldos dienos proga Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė padėkojo už nuveiktus prasmingus darbus bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovams, seniūnams ir seniūnaičiams, viešojo sektoriaus įstaigų darbuotojams ir Savivaldybės administracijos darbuotojams.

PATVIRTINTAS PARAIŠKŲ, PARENGTŲ PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2017–2019 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 2.3 PRIEMONĘ „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“, FINANSAVIMO SĄRAŠAS

logo soc

Utenos rajono savivaldybėje įsibėgėjo 2018 m. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos valstybės biudžeto lėšomis finansuojama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonė „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" (toliau – Priemonė). Priemonės tikslas – skatinti gyvenamųjų vietovių bendruomenių savarankiškumą, tenkinant socialinius jų narių (gyventojų) poreikius, stiprinti narių (gyventojų) sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms, religinėms, kitoms nevyriausybinėms organizacijoms dalyvauti priimant sprendimus dėl bendruomenių narių (gyventojų) socialinių poreikių tenkinimo.

Skaityti daugiau...

SKELBIAMAS SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ 2019 M. KONKURSAS

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų (toliau – projektai) konkursą. Konkurso tikslas – gerinti neįgaliųjų socialinę integraciją į visuomenę, įtraukiant į organizacinius projektų atrankos, finansavimo ir administravimo procesus savivaldybių administracijas bei skatinant neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias nevyriausybines organizacijas teikti neįgaliesiems reikalingas socialinės reabilitacijos paslaugas, kurios padėtų atkurti ar palaikyti neįgaliųjų socialinius, savarankiško gyvenimo įgūdžius, didinti jų užimtumą bei galimybes gyventi bendruomenėje savarankiškai.

Skaityti daugiau...

Paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena

IMG 1308 (Custom)Spalio 4-ąją minime Pasaulinę gyvūnijos dieną. Gausiame spalio pradžios švenčių ir minimų dienų būryje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas šios dienos niekada nepamiršta. Ir ne dėl to, kad paminėti pasaulinę gyvūnijos dieną įpareigoja pavardę, o todėl, kad pasirūpinti beglobiais, be namų likusiais keturkojais – kiekvieno žmogaus pareiga. Juk Antuanas de Sent-Egziuperi yra pasakęs: „Žmoniškumas reiškia atsakomybę. Mes esame atsakingi už tuos, kurios prisijaukinome..." Meras negailėjo laiko ir pastangų, kad Utenos rajone atsirastų gyvūnų globos namai. Ir dabar, kai Utenos rajono gyvūnų globos namai sėkmingai veikia, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas juos remia ir maistu, ir lėšomis.

Skaityti daugiau...

Rūtai Jonuškienei – Utenos rajono savivaldybės proginiai ženkliukai ir mero padėka

IMG 0615Spalio 3 d. uteniškiai gausiai rinkosi į Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vykusį poezijos vakarą „Apleistoj širdies saloj..." Poezijos vakaro kaltininkė – poetė Rūta Jonuškienė, šiuo metu gyvenanti ir kurianti Škotijoje, bet nepamirštanti savo gimtojo krašto ir dažnai atvažiuojanti pasisvečiuoti. Rūtos Jonuškienės apsilankymai gimtajame mieste visada įsimintini: savo kūrybos gerbėjus ji pakviečia tai į poezijos vakarus, tai į naujos knygos pristatymą.
Spalio pradžios vakare A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje skambėjo Rūtos Jonuškienės eilės, autorė pasakojo apie savo gyvenimą emigracijoje, patirtas emocijas, kūrybinius ieškojimus, poeziją, naują ir seną patirtį. Poetę kalbino mokytojas Stepas Eitminavičius, surengęs savotišką interviu ir pateikęs klausimus apie kūrybą, išgyvenimus, patyrimus. Vakarą paįvairino Audronės Misiukaitės, Leono Rutkausko ir Renatos Buzėnaitės atliekama muzika.

Skaityti daugiau...

Joomla templates by a4joomla