1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Klykiuose – nauji bendruomenės namai

2013 01 24 KlykiuoseĮgyvendinus projektą „Dalies darželio pastato remontas pritaikant bendruomenės poreikiams“ Klykiuose atidaryti bendruomenės namai.
Buvusio vaikų darželio pastate vietos atsirado ir bibliotekai. Bendruomenės namų patalpose įrengtas židinys, poilsio kambarys, stiklo veranda. Bendruomenės pirmininkas Vilius Kryžius jau rikiuoja ateities darbus: reikia suremontuoti nemažą rūsį, kuriame galės būti įkurta sporto ar treniruoklių salė, sutvarkyti aplinką, šalia esantį užžėlusį tvenkinį. Teritorija prie bendruomenės namų labai tiktų sporto aikštynui. Juoba kad ir dabar joje vyksta visos gyvenvietės šventės ir susibūrimai.

Klykių bendruomenės namų atidarymo šventė sulaukė nemažai svečių. Klykių bendruomenę sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjai Gintautas Petravičius ir Henrikas Zabiela. savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, jo pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas. Viliui Kryžiui Utenos rajono savivaldybės meras įteikė padėką, kurioje dėkojo už sėkmingai įgyvendintą projektą ir svarų indėlį, telkiant Klykių bendruomenę. Bendruomenės pirmininkas neliko skolingas: merui buvo įteikta padėka už pagalbą, įgyvendinant projektą. Utenos rajono savivaldybė Klykių projektui skyrė papildomų lėšų – 41 tūkst. Lt.. 2013 01 24 KlykiuoseBendruomenės pirmininko pagiriamųjų bei padėkos žodžių sulaukė Utenos rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos, finansų, biudžeto ir turto valdymo reikalų komiteto pirmininkė Nijolė Dumbliauskienė, Utenos rajono VVG darbuotojai, pastatą rekonstravusi UAB „Vidista“, vadovaujama direktorės Vidos Maišėnienės, ir darbų vykdytojas Romas Maišėnas. Statybos bendrovės direktorei už kokybiškai ir laiku atliktus darbus atminimo dovaną įteikė ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė.
Sveikindamas bendruomenę, meras Alvydas Katinas sakė, kad dabar namų gyvastis priklauso tik nuo pačios bendruomenės, kuri turi „kibti į atlapus, bet ne valdžiai, o sau“, ir pradėti įvairias veiklas, skatinančias bendruomeniškumą ir ugdančias organizuotumą bei susitelkimą. Tada namai bus reikalingi, kasdien pilni žmonių ir kupini šilumos bei jaukumo. „Mes vėl pas jus atvažiuosime, girsime ir džiaugsimės jūsų pasiekimais,“ – sakė meras.
Projektas „Dalies darželio pastato remontas pritaikant bendruomenės poreikiams“ įgyvendintas pagal Vietos plėtros strategijos „Gyvenimo kokybė kaimo vietovėse ir kaimo ekonomikos įvairinimas“ I prioriteto „Utenos rajono kaimo infrastruktūros, verslo ir amatų plėtra“ priemonę „Kaimų atnaujinimas ir plėtra“. Projekto vertė (įskaitant PVM) – 229 115,84 Lt. Utenos rajono savivaldybės administracija projekte vykdė partnerio funkcijas.

Joomla templates by a4joomla