1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Sporto ir sveikatingumo komplekso RL GYM atidarymas

atidarymas2017 m. rugsėjo 7 d. Utenos miesto centre, prie Daugiafunkcinio sporto centro lankytojams duris atvėrė didžiausias Utenoje sporto ir sveikatingumo kompleksas „RL GYM" su erdviomis naujausia sportine įranga aprūpintomis salėmis, moderniais jėgos ir kardiotreniruokliais. Atidarymo proga klubas sulaukė gausybės svečių, šventėje dalyvavo sportui neabejingi uteniškiai, pasveikinti sporto bendruomenės atvyko fitneso treneris, du kartus Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius, LR Seimo narys Edmundas Pupinis, Utenos rajono savivaldybės vadovai, verslo atstovai. Simbolinę atidarymo ceremonijos juostelę kirpo klubo savininkai Edita ir Raimundas Leipai ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Po atidarymo ceremonijos Sporto ir sveikatingumo komplekso RL GYM vadovai pakvietė svečius pasidžiaugti "Ugnies valdovų" pasirodymu ir atvėrė duris į sporto klubą.


RL GYM sporto klubas jau 15 metų tęsia savo veiklą, šio gražaus jubiliejaus proga, dovanoja galimybę Utenos miesto gyventojams sportuoti pačiame miesto centre, visiems strategiškai patrauklioje vietoje, įsikūrusiame prie Daugiafunkcinio sporto centro, J. Basanavičiaus g. 56.
Įspūdingo dydžio RL GYM sporto komplekse lankytojų laukia modernus kardiotreniruokliai su lietimui jautriais ekranais, įrengti jėgos centrai, profesionaliai įrengtos funkcinės zonos. Antrame pastato aukšte įrengta individualių ir grupinių užsiėmimų salė su erdviomis rubinėmis, kurioje vyks zumbos, kalanetikos, jogos grupinės treniruotės, taip pat įvairūs užsiėmimai su vaikais.
„RL GYM " Sporto klube dirbs profesionalų trenerių ir kineziterapeutų komanda, kuri sportuojantiems ar traumas patyrusiems žmonėms parinks optimalų krūvį ir veiksmingiausią sporto programą užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla